Concept IL3020 Perfect Skin


IPL epilátor, Počet rychlostí: 2, Hmotnost: 500 g. Více info


Cena 4 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 50 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

IPL epilátor Concept IL3020 Perfect Skin se postará o dlouhodobě hladkou pokožku. Je vybaven bezpečnostním senzorem pro ochranu očí a nabízí 5 úrovní intenzity, 2 režimy a životnost 300 000 impulsů. IPL epilátor odstraňuje chloupky z pokožky nohou, rukou, podpaží, oblasti třísel a obličeje. Oceníte mobilní aplikaci Concept IPL, která bude vaším osobním poradcem, pomůže vám naplánovat si jednotlivé procedury a sledovat postup ošetření. Nechybí v ní ani přehledný videonávod pro správné používání.

IPL epilátor Concept IL3020 Perfect Skin

 • IPL epilace přispívá k odstranění chloupků i s kořínky 
 • Odstraňuje chloupky z pokožky nohou, rukou, podpaží, oblasti bikin a obličeje
 • Technologie intenzivního pulzního světla
 • 5 úrovní, 2 režimy - Precision, Gliss
 • 2 nástavce
 • LCD displej
 • Senzor pro ochranu očí
 • Indikátor připravenosti
 • Mobilní aplikace Concept IPL pro plánování ošetření
 • Automatické vypnutí při nečinnosti
 • Pouzdro pro uskladnění
 • Životnost lampy: 300 000 impulzů
 • Napětí: 100-240 V ~ 50/60 Hz, 1,2 A
 • Příkon: 36 W
 • Aplikační plocha: 2-4 cm²
 • Světelné spektrum: 550-1 200 nm
 • Frekvence impulzů: stupeň intenzity 1 - impulzy po 1,6 s / stupeň intenzity 5 - impulzy po 3,6 s
 • Rozměry: 8 × 17,5 × 3,1 cm
 • Hmotnost: 0,5 kg
 • Napájení: elektrická síť
 • Provedení bílé + rosegold

Bezbolestná epilace s dlouhodobým účinkem

Toužíte po hladké pokožce bez chloupků? S IPL epilátorem Concept IL3020 Perfect Skin toho můžete dosáhnout v pohodlí svého domova. Využívá technologii intenzivního pulzního světla (IPL), která byla podrobena více než 15 let klinických testů po celém světě. Umožňuje ošetření ve 2 režimech a 5 úrovních podle odstínu pokožky. Je vhodný pro odstraňování chloupků na nohou, rukou i v citlivých oblastech bikin, podpaží a obličeji (tváře, horní ret, brada).

IPL epilace přispívá k odstranění chloupků i s kořínky

Tato vědecky ověřená technologie poskytuje rychlé a trvalé výsledky. Záblesky intenzivního pulzního světla se během epilace dostávají pod povrch pokožky, kde působí na tmavý pigment chloupků. Tento tepelný účinek efektivně a bezbolestně ničí chloupky i s kořínky a zabraňuje jejich opětovnému růstu. 

Nečekejte na léto

Pokud chcete mít v létě krásně hladkou pokožku, začněte s epilací v dostatečném předstihu. Pokožka totiž nesmí být vystavována slunečnímu záření minimálně 4 týdny před a alespoň 2 týdny po použití IPL epilátoru. Pokud jste na pokožku aplikovali samoopalovací krém, vyčkejte, dokud opalovací účinek krému zcela nevymizí. IPL epilátor mohou používat muži i ženy starší 18 let.

Pro koho je IPL epilátor vhodný?

Epilace pomocí IPL epilátoru je nejefektivnější u osob se světlejší pokožkou a tmavšími chloupky, které obsahují tmavý pigment a epilace je tím pádem účinnější. Čím světlejší chloupky a tmavší typ pokožky, tím se účinnost IPL epilátoru snižuje.

Správné použití

Pokožka, kterou se chystáte epilovat, musí být před použitím IPL epilátoru čistá, suchá a oholená. Zvolte vhodnou úroveň intenzity světla pro váš typ pokožky nebo podle citlivosti místa, na které bude světlo působit. Aplikační plochu epilátoru přitiskněte na pokožku. Stisknutím tlačítka přístroj vyšle světelný impulz. Vyvarujte se uvolnění více než jednoho pulzu na stejnou část pokožky během jednoho ošetření. Během epilace můžete cítit mírný pocit tepla či brnění, ale v žádném případě nesmí být bolestivá. Pokud cítíte bolest, je nutné snížit intenzitu záření.

Senzor pro ochranu očí

Pro zvýšení bezpečnosti používání je přístroj vybaven senzorem pro ochranu očí, který zabrání vyslání impulzu v okamžiku, kdy není aplikační plocha zcela v kontaktu s pokožkou.

Režim Precision

Vhodný pro ošetření nejhůře dostupných a nejcitlivějších partií, jako je obličej, podpaží, oblast bikin apod. Přístroj vysílá jednorázové impulzy na základě stisknutí tlačítka pro uvolnění impulzu.

Režim Gliss

Tento režim je vhodný pro ošetření větších ploch, jako jsou nohy, ruce, záda apod. Pomalým klouzavým pohybem posunujte přístrojem po pokožce, aniž byste ho zvedali. Epilátor vysílá plynulé záblesky v řadě za sebou, čímž umožňuje rychlejší a plynulejší ošetření.

Kdy IPL epilátor nepoužívat

IPL epilátor se nesmí používat na potetované části těla, místa s permanentním make-upem, pihy, mateřská a jiná tmavá znaménka. Před použitím tyto místa důkladně zakryjte. Zároveň se IPL epilace nedoporučuje osobám s velmi citlivou pokožkou, při kožním onemocnění, při vysokém výskytu červených žilek, křečových žil nebo těhotným a kojícím ženám. Pokud jste jinak nemocní nebo si jen nejste jistí, zda je pro vás IPL epilace vhodná, poraďte se s dermatologem nebo svým lékařem.

Mobilní aplikace

S mobilní aplikací Concept IPL získáte svého osobního rádce, který vám pomůže naplánovat si jednotlivé procedury a sledovat postup ošetření. Pomůže vám s výběrem vhodné úrovně intenzity impulzů podle vašeho odstínu pokožky a pohlídá vám intervaly mezi jednotlivými procedurami. Nechybí ani přehledný videonávod, ve kterém se dozvíte, jakým způsobem epilátor správně používat, abyste dosáhli efektivních a dlouhodobých výsledků.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet rychlostí 2
Suché a mokré holení Ne
Umývatelný Ne

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Concept IL3020 Perfect Skin

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Lukáš

19. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíJAROMÍR

20. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Cena!
 • Nenašel jsem.

Srovnatelné s více, než 2 x dražší konkurenci.