Concept IDV5690

Šírka: 90 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 5, Typ horního povrchu: Skleněné,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Concept IDV5690 se dvěma flexi zónami vyniká atraktivním designem v černém provedení se zkosenými hranami. Varná deska vám nabízí množství funkcí, které nejen šetří energii, ale také zvyšují vaši bezpečnost. Vybavena je 5 varnými zónami s funkcí PowerBooster. Vaření s indukcí bude maximálně efektivní. A když nedopatřením pokrm přeteče, čištění indukční varné desky je zcela jednoduché, protože jídlo se na desce nepřipálí a nepřilepí. Šířka 90 cm.

Concept IDV5690

Indukční varná deska Concept IDV5690 s šířkou 90 cm vám přináší maximální volnost a dostatek prostoru pro vaše kulinářské výtvory. Moderní a čistý design černého skla působí elegantním dojmem a zkosené hrany jí přidávají na atraktivitě a zároveň jsou praktické na údržbu. Vaření na indukci je velmi rychlé, bezpečné a úsporné.

Flexi zóny

Flexi zóny umožňují praktičtější a flexibilnější vaření. Propojení plotének do dvou aktivních zón vám dovolí připravit jídlo ve velkém hrnci nebo na pekáči. Pohodlně poskládáte jeden nebo více hrnců různých tvarů kamkoli ve vyznačené ploše. Celkem 16 indukčních cívek umístěných pod sklem desky zaručuje rovnoměrné rozložení teploty a výkonu. Po přiložení hrnce deska sama detekuje, které cívky začnou reagovat se dnem nádoby. Vaření je tak velmi efektivní a úsporné.

Vaření bez hranic

Během vaření se už nemusíte nijak omezovat. Varná deska Concept IDV5690 se šířkou 90 cm je rozdělena na 5 varných zón, z nichž 4 (vždy přední a zadní krajní) lze propojit do dvou velkých varných ploch. Díky tomu získáte dostatečně velký prostor pro umístění hrnců různých tvarů i velikostí. Nechybí ani moderní funkce, které přidají vašemu vaření na komfortu: PowerBooster, Keep Warm (udržení teploty), časovač nebo zpožděné vypnutí jedné nebo více varných ploch.

Vše zvládnete pomocí dotyku

K ovládání indukční desky slouží tři samostatné dotykové panely, umístěné vždy pod danou varnou zónou. Všechny jsou vybaveny posuvným sliderem, který dobře reaguje na dotyk a ovládání je velmi jednoduché a intuitivní.

Maximální výkon

Potřebujete co nejrychleji přivést k varu větší množství vody? Využijte funkci PowerBooster, která zajistí velmi rychlý ohřev, protože krátkodobě zvýší výkon nejvyššího varného stupně. Využít ji můžete na jakékoliv varné zóně. Díky této funkci je vaření rychlejší a váš čas strávený v kuchyni se podstatně zkrátí.

Snadná údržba

Rovný, hladký povrch a zkosené okraje zamezují usazování nečistot, a proto je údržba desky velmi rychlá a jednoduchá. Navíc se na ní nevytváří připáleniny, protože prostor okolo varných zón zůstává během vaření chladný. Desku stačí otřít měkkou houbičkou namočenou v teplé jarové vodě a opět bude zářit čistotou.

Bezpečnost

Indukční deska vyniká svou bezpečností. Pokud je prázdná, varné zóny se nezahřívají, a to ani v případě, že je právě zapnuta. Po dovaření se rychle ochladí. Je vybavena ukazatelem zbytkového tepla a dětskou pojistkou, která zamezuje nechtěnému ovládání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 90 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 5
Typ horního povrchu Skleněné

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept IDV5690

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno