Concept IDV5690

Nákupem získáte 199,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Concept IDV5690 se dvěma flexi zónami vyniká atraktivním designem v černém provedení se zkosenými hranami. Varná deska vám nabízí množství funkcí, které nejen šetří energii ale také zvyšují vaši bezpečnost. Vybavená je 5 varnými zónami s funkcí PowerBooster. Vaření s indukcí bude maximálně a efektivně. A když nedopatřením pokrm přeteče, čištění indukční varné desky je zcela jednoduché, protože jídlo se na desku nepřipálí a nepřilepí. Šířka 90 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)
Cashback až 11 500 Kč po registraci (více info)

AEG Mastery IKE96654FB

25 990 Kč

K odeslání

Indukční varná deska AEG Mastery IKE96654FB v černém provedení se zkosenými hranami nabízí 6 varných zón s různým výkonem. Můžete vytvořit několik velkých povrchů na vaření s funkcí Bridge pomocí…

  • Šířka: 91 cm
  • Typ varné desky: Indukční
  • Počet hořáků/varných zón: 6

Zobrazit produkt

Popis produktu

Concept IDV5690

Indukční varná deska Concept IDV5690 s šířkou 90 cm vám přináší maximální volnost a dostatek prostoru pro vaše kulinářské výtvory. Moderní a čistý design černého skla působí elegantním dojmem a zkosené hrany jí přidávají na atraktivitě a zároveň jsou praktické na údržbu. Vaření na indukci je velmi rychlé, bezpečné a úsporné.

Flexi zóny

Flexi zóny umožňují praktičtější a flexibilnější vaření. Propojení plotének do dvou aktivních zón vám dovolí připravit jídlo ve velkém hrnci nebo na pekáči. Pohodlně poskládáte jeden nebo více hrnců různých tvarů kamkoli ve vyznačené ploše. Celkem 16 indukčních cívek umístěných pod sklem desky zaručuje rovnoměrné rozložení teploty a výkonu. Po přiložení hrnce deska sama detekuje, které cívky začnou reagovat s dnem nádoby. Vaření je tak velmi efektivní a úsporné.

Vaření bez hranic

Během vaření se už nemusíte nijak omezovat. Varná deska Concept IDV5690 se šířkou 90 cm je rozdělena na 5 varných zón, z nich 4 (vždy přední a zadní krajní) lze propojit do dvou velkých varných ploch. Díky tomu získáte dostatečně velký prostor na umístění hrnců různých tvarů i velikostí. Nechybí ani moderní funkce, které dodají vašemu vaření na komfortu: POWERBOOSTER, KEEP WARM (udržení teploty), časovač nebo zpožděné vypnutí jedné nebo více varných ploch.

Vše zvládnete pomocí dotyku

Na ovládání indukční desky slouží tři samostatné dotykové panely, umístěné vždy pod danou varnou zónou. Všechny jsou vybaveny posuvným sliderem, který dobře reaguje na dotyk a ovládání je velmi jednoduché a intuitivní.

Maximální výkon

Potřebujete co nejrychleji přivést k varu větší množství vody? Využijte funkci Powebooster, která zajistí velmi rychlý ohřev, protože krátkodobě zvýší výkon nejvyššího varného stupně. Využít ji můžete na jakékoliv varné zóně. Díky této funkci je vaření rychlejší a váš čas strávený v kuchyni se podstatně zkrátí.

Snadná údržba

Rovný hladký povrch a zkosené okraje zamezují usazování nečistot, a proto je údržba desky velmi rychlá a jednoduchá. Navíc se na ní nevytvářejí připáleniny, protože prostor okolo varných zón zůstává během vaření chladný. Desku stačí otřít měkkou houbičkou namočenou v teplé jarové vodě a opět bude zářit čistotou.

Bepečnosť

Indukční deska vyniká svou bezpečností. Pokud je prázdná, varné zóny se nezahřívají, a to ani v případě, že je právě zapnuta. Po dovaření se rychle ochladí. Je vybavena ukazatelem zbytkového tepla a dětskou pojistkou, která zamezuje nechtěnému ovládání.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 90 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 5
  • Typ horního povrchu Skleněné

Další vlastnosti

Značka: Concept
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 90 cm
Výška: 52 cm
Hloubka: 6 cm
Hmotnost: 19 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 5
Pojistka hořáků: Ano
Velký hořák (počet): 5

Vzhled

Typ horního povrchu: Skleněné
Velká varná zóna (počet): 2
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ano

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 10,8 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: IDV5690

Všechny parametry

Recenze Concept IDV5690

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept IDV5690