Concept IDV5360

Šířka: 59 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 4, Napájení: 400 V, 220-240, Funkce Boost: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7.2 kW, Napájení: 230/400 V. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Concept IDV5360 v černém provedení má 4 varné zóny s 2 flexi zónami. Je vyrobena z odolného sklokeramického materiálu Schott Ceran. Ovládání je dotykové pomocí Slider. Varná deska má k dispozici ukazatel zbytkového tepla. Funkce PowerBooster umožňuje rychlejší zahřátí varných zón. Pro bezpečnost je indukční varná deska Concept IDV5360 vybavena praktickou dětskou pojistkou, která uzamkne varnou desku. Nabízí také užitečné funkce jako zpožděné vypnutí, automatické vypnutí, minutku a akustický signál. Šířka 59 cm.

Flexi zóny

Flexi zóny indukční varné desky Concept IDV5360 umožňují praktičtější a flexibilnější vaření. Propojení plotének do dvou aktivních zón vám dovolí připravit jídlo ve velkém hrnci nebo na pekáči. Pohodlně poskládáte jeden nebo více hrnců různých tvarů kamkoli ve vyznačené ploše. Dejte volný průchod své fantazii a využijte rychlost a přesnost, kterou vám dopřeje a to vše díky důmyslné indukční technologii jako takové. Při indukčním vaření se ohřívá pouze dno nádoby, ne deska. Tím pádem vaření na indukci šetří podstatným způsobem i vaši peněženku.

Funkce Power Booster

Pro vaření můžete využít 4 indukční varné zóny. Potřebujete rychle ohřát například vodu na kávu za minimum času? Přivést vodu k varu na klasické indukční desce trvá jmenné než dvě minuty. Vše je možné s funkcí Powerbooster to je dokonce ještě rychlejší. Tato funkce totiž dokáže krátkodobě zvýšit výkon nejvyššího varného stupně. Díky této funkci je vaření rychlejší a váš čas strávený v kuchyni se podstatně zkrátí.

  •     Přední levá plotna: Rozměr přední levé plotny: 200 x 270 mm / Příkon přední levé plotny: 1800 W (s funkcí Powerbooster 3000 W)
  •     Zadní levá plotna: Rozměr zadní levé plotny: 200 x 270 mm / Příkon zadní levé plotny: 1800 W (s funkcí Powerbooster 3000 W)
  •     Zadní pravá plotna: Rozměr zadní pravé plotny: 200 x 270 mm / Příkon zadní pravé plotny: 1800 W (s funkcí Powerbooster 3000 W)
  •     Přední pravá plotna: Rozměr přední pravé plotny: 200 x 270 mm / Příkon přední pravé plotny: 1800 W (s funkcí Powerbooster 3000 W)

Posuvné ovládání Slider

Posuvné ovládání Slider je náhradou za klasické ovládání. Je velmi snadné a přesné, stačí jen jemně a lehce posouvat prstem po skle. Zvolený výkon se vám ukáže pomocí praktické světelné signalizace.

Auto Shut Off

Funkce automatického vypnutí zaručuje maximální bezpečnost při vaření. Pokud nevložíte při zapnutí na plotnu hrnec nebo hrnec ze zapnuté desky odeberete, automaticky se sama vypne.

Minutka

Funkce minutky je při vaření velmi praktická. Jednoduše si nastavíte požadovaný čas a po jeho uplynutí se ozve zvukový signál. Snadno si tak ohlídáte čas vaření.

Bezpečnost

Indukční varná deska disponuje ukazatelem zbytkového tepla a časovačem. Pro bezpečný provoz je varná deska vybavena dětským zámkem. Dětský zámek zabrání nežádoucímu zapnutí vypnuté varné zóny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Napájení 400 V, 220-240
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW
Napájení 230/400 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept IDV5360

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi