Concept IDV4460


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost: Ano, Dětská pojistka: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7 kW, černá barva, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 6 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 7 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 80 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Concept IDV4460 v provedení černého skla bez rámu, se zkosenými hranami disponuje 4 indukčními varnými zónami. Ovládání probíhá prostřednictvím dotykového displeje a posuvnému slideru, který se nachází vepředu uprostřed varné desky. Vybavena je funkcí PowerBooster, která se postará o rychlý ohřev, a to na jakékoliv varné zóně. Zbytkové teplo zobrazí ukazatel (H). Varná deska disponuje také časovačem, akustickým signálem a nechybí ani dětská pojistka.

Spolehlivé a plynulé vaření

Rychlé vaření s úsporou energie a bezpečný provoz s jednoduchou údržbou? To vše nabízí indukční varná deska Concept IDV4460. Disponuje sklokeramickým povrchem v elegantní černé barvě bez rámu, se zkosenými hranami. Vybavena je technologií plynulého vaření, která přinese do vaší kuchyně ještě větší komfort. Při vaření na nižších stupních zajistí konstantní ohřev bez opakovaného pulzování. Výhodou této technologie je také úspora energie a tím pádem šetří i vaši peněženku.

Přehledné a jednoduché ovládání

Ovládat indukční varnou desku si určitě oblíbíte. Disponuje moderním dotykovým displejem s bílým podsvícením, díky němuž bude ovládání jednoduché a intuitivní. Vybavena je také posuvným sliderem, kterým si jedním pohybem zvolíte stupeň výkonu.

Funkce PowerBooster

Potřebujete rychle ohřát například vodu na kávu za minimum času? Indukční varná deska vám umožní využít funkce PowerBooster, která vám zajistí rychlý ohřev desky, a to tak, že krátkodobě zvýší výkon nejvyššího varného stupně. Můžete ji také využít k jakékoliv varné zóně. Díky této funkci bude vaření ve vaší kuchyni rychlejší a příjemnější.

Bezpečnost na prvním místě

Indukční varná deska Concept vyniká i svou bezpečností. Zatímco je varná deska prázdná, varné zóny se nezahřejí, a to ani v případě, že je zapnutá. Když sundáte nádobu z desky, ohřev se automaticky přeruší. Po dovaření se deska rychle ochladí. Indukční deska je také vybavena ukazatelem zbytkového tepla (H), který vás upozorní na zvýšenou teplotu varné zóny. Dalším bezpečnostním prvkem je dětská pojistka. Uzamčení desky zamezí vašim ratolestem desku jakkoli ovládat.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept IDV4460

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno