Concept IDV4430


Indukční varná deska, Počet hořáků/varných zón: 2, Napájení: 220-240", Celkový příkon desky: 3,5 kW, Výška: 5,6 cm, Šířka: 28,8 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 4 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 50 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Concept IDV4430 v provedení černého skla disponuje 2 indukčními varnými zónami. Ovládání probíhá prostřednictvím dotykového displeje a 2 posuvných sliderů, které se nachází vepředu uprostřed varné desky. Vybavena je funkcí PowerBooster, která se postará o rychlý ohřev, a to na jakékoliv varné zóně. Zbytkové teplo zobrazí ukazatel (H). Varná deska disponuje také časovačem, akustickým signálem a nechybí ani dětská pojistka.

Plynulé vaření

S indukční varnou deskou Concept IDV4430 bude vaření u vás doma rychlé, úsporné, bezpečné a navíc nezabere mnoho místa. Disponuje sklokeramickým povrchem v elegantní černé barvě, kde se nachází dvě varné zóny, na kterých si připravíte vaše oblíbená jídla. Potěší také technologie plynulého vaření, která přinese do vaší kuchyně ještě větší komfort. Při vaření na nižších stupních zajistí konstatní ohřev bez opakovaného pulzování. Výhodou toho je, že šetří nejen energii, ale i vaši peněženku.

Intuitivní ovládání

Indukční varnou desku si určitě zamilujete! Přichází v kompaktním provedení a navíc se jednoduše ovládá. Disponuje moderním dotykovým displejem a dvěma posuvnými slidery, díky čemuž bude ovládání jednoduché a intuitivní. Prostřednictvím slideru si jedním pohybem zvolíte stupeň výkonu.

Funkce PowerBooster

Potřebujete rychle ohřát například vodu na kávu za minimum času? Indukční varná deska vám umožní využít funkce PowerBooster, která vám zajistí rychlý ohřev desky, a to tak, že krátkodobě zvýší výkon nejvyššího varného stupně. Můžete ji také využít k jakékoliv varné zóně. Díky této funkci bude vaření ve vaší kuchyni rychlejší a příjemnější.

Bezpečnost na prvním místě

Indukční varná deska Concept vyniká i svou bezpečností. Zatímco je varná deska prázdná, varné zóny se nezahřejí, a to ani v případě, že je zapnutá. Když sundáte nádobu z desky, ohřev se automaticky přeruší. Po dovaření se deska rychle ochladí. Indukční deska je také vybavena ukazatelem zbytkového tepla (H), který vás upozorní na zvýšenou teplotu varné zóny. Dalším bezpečnostním prvkem je dětská pojistka. Uzamčení desky zamezí vašim ratolestem desku jakkoli ovládat.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 28.8 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 2

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept IDV4430

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno