Concept IDV4260sf


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost: Ano, Dětská pojistka: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7 kW, černá barva, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 6 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 7 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 75 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Concept IDV4260sf v provedení černého skla se stříbrným rámem disponuje 4 indukčními varnými zónami. Ovládání probíhá prostřednictvím dotykového panelu, který se nachází vepředu uprostřed varné desky. Vybavena je funkcí PowerBooster, která se postará o rychlý ohřev, a to na jakékoliv varné zóně. Zbytkové teplo zobrazí ukazatel (H). Varná deska disponuje také časovačem, akustickým signálem a nechybí ani dětská pojistka.

Spolehlivé a plynulé vaření

Rychlé vaření s úsporou energie a bezpečný provoz s jednoduchou údržbou? To vše nabízí indukční varná deska Concept IDV4260. Disponuje hladkým sklokeramickým povrchem v elegantní černé barvě se stříbrným rámem. Vybavena je technologií plynulého vaření, která přinese do vaší kuchyně ještě větší komfort. Při vaření na nižších stupních zajistí konstantní ohřev bez opakovaného pulzování. Výhodou této technologie je také úspora energie, a tím pádem šetří i vaši peněženku.

Funkce PowerBooster

Potřebujete rychle ohřát například vodu na kávu za minimum času? Indukční varná deska vám umožní využít funkce PowerBooster, která vám zajistí rychlý ohřev desky, a to tak, že krátkodobě zvýší výkon nejvyššího varného stupně. Můžete ji také využít k jakékoliv varné zóně. Díky této funkci bude vaření ve vaší kuchyni rychlejší a příjemnější.

Perfektní přehled a ovládání

Indukční deska Concept IDV4260 vás jistě oslní praktickým dotykovým ovládáním. Díky němu pohodlně zvolíte stupeň výkonu. Pro váš dokonalý přehled je ovládací panel umístěn vepředu, abyste ho měli stále na očích. 

Bezpečnost na prvním místě

Indukční varná deska Concept vyniká i svou bezpečností. Zatímco je varná deska prázdná, varné zóny se nezahřejí, a to ani v případě, že je zapnutá. Když sundáte nádobu z desky, ohřev se automaticky přeruší. Po dovaření se deska rychle ochladí. Indukční deska je také vybavena ukazatelem zbytkového tepla (H), který vás upozorní na zvýšenou teplotu varné zóny. Dalším bezpečnostním prvkem je dětská pojistka. Uzamčení desky zamezí vašim ratolestem desku jakkoli ovládat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept IDV4260sf

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno