Concept FR3500

Zobrazit


Fritéza, Příkon: 1500 W, Kapacita fritézy: 3,5 l, Nastavitelná teplota: Ano, Indikace dosažení teploty: Ano, Nepřilnavý povrch: Ano, Časovač: Ano, Skleněný průzor: Ne, Barva: mix barev. Více info


Cena 2 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 25 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Horkovzdušná fritéza Concept FR3500 představuje zdravější způsob smažení - bez nutnosti přidávání oleje. Kromě smažení v ní můžete péct i grilovat, v nabídce má 8 přednastavených programů a možnost manuálního nastavení teploty v rozmezí od 80 °C do 200 °C. Za okamžik připravíte téměř jakékoliv jídlo - od domácích hranolek, masa, zeleniny až po lahodný dezert. Intuitivní ovládání zajistí dotykový LED displej. Velkorysý objem koše 3,5 litru pojme množství jídla na přípravu oběda či večeře pro celou rodinu.

Concept FR3500

 • Zdravý způsob úpravy potravin bez přidaného tuku
 • Horkovzdušná technologie (úspornější než klasické smažení na pánvi)
 • Objem koše: 3,5 l
 • Přehledný LED displej s dotykovým ovládáním
 • 8 přednastavených programů
 • Nastavitelná regulace teploty od 80 °C do 200 °C
 • Časovač: až 60 minut
 • Koš je opatřen nepřilnavým povrchem a lze mýt v myčce
 • Bezpečnostní pojistka proti přehřátí
 • Chladná rukojeť
 • Příkon: 1 500 W

Příprava zdravějších pokrmů

Horkovzdušná fritéza Concept FR3500 nabízí zdravou alternativu přípravy vašich oblíbených smažených pochoutek. Díky cirkulárnímu proudění horkého vzduchu získáte bez použití oleje chutné a křupavé pokrmy, které budou rovnoměrně propečené a zároveň budou obsahovat méně kalorií, cholesterolu a tuku. Vyhnete se také nepříjemnému zápachu, který doprovází klasické smažení na oleji. Bez námahy a výčitek svědomí si tak můžete každý den dopřát to, co vám opravdu chutná.

Smažení, pečení i grilování

V horkovzdušné fritéze FR3500 naleznete univerzálního pomocníka do kuchyně. Šetří váš čas, energii i místo v kuchyni, protože dokáže zastat práci hned několika spotřebičů. Kromě zdravého smažení v ní můžete péct nebo grilovat. V okamžiku připravíte téměř jakékoliv jídlo – od domácích hranolek, masa, zeleniny až po lahodný dezert.

8 přednastavených programů

Ovládání fritézy FR3500 je velmi jednoduché a díky velkému dotykovému LED displeji také přehledné a intuitivní. Stačí zvolit jeden z 8 přednastavených programů - steak, kuře, mořské plody, ryby, pizza, hranolky, pečení, zelenina. O zbytek už se starat nemusíte. Fritéza sama nastaví čas přípravy a požadovanou teplotu. O konci programu vás upozorní zvuková signalizace. Teplotu můžete regulovat také manuálně v rozmezí od 80 °C do 200 °C a využít časovač, který vám pohlídá potřebnou dobu přípravy.

Bezpečné používání

Horkovzdušná fritéza FR3500 je opatřena bezpečnostní pojistkou proti přehřátí a praktickou rukojetí, která i během provozu zůstává chladná na dotek. Vyjímatelný koš je opatřen nepřilnavým povrchem, takže se v něm pokrmy nepřipalují, a můžete ho mýt v myčce nádobí. Protiskluzová ochrana zajistí maximální stabilitu během práce.

Inspirujte se

Součástí balení je i praktická minikuchařka s inspirací na rychlé a jednoduché pokrmy. Můžete sami vyzkoušet a hlavně ochutnat, co jaký program dokáže.

Aplikace Concept Vaření

Nová aplikace Concept Vaření je přehledná a jednoduchá kuchařka, která je díky mobilnímu telefonu nebo tabletu pořád s vámi. Vyberte si mezi záložkami - dezerty, RAW, marmelády, saláty, polévky, chuťovky a dejte se do vaření. Už se vám nestane, že nebudete vědět co uvařit na párty, rodinný oběd nebo jaké smoothie si vzít do práce. Slouží také jako inspirace pro objevení nových chutí freshů a smoothies. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Concept
Časovač Ano
Příkon 1500 W
Nepřilnavý povrch Ano
Indikace dosáhnutí teploty Ano
Kapacita fritézy 3.5 L

Hodnocení

5,0 / 5

5 recenzí Concept FR3500

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

Pavel

21. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Jednoduchost ,líbivý design
 • nevím
 • nevím

Celkově relativní spokojenost


Základní škola a Mateřská škola

1. 6. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Vynikajicí


Dárek, za který jsem byla po následném používání pochválena


David

8. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze VýbornáVlastimil

27. 11. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Cena/výkon