Concept ETV8760ds


Třída energ.účinnosti: A +, Celk.vn.kapacita trouby: 72 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 2900 W, Typ čištění: Katalýzou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 12,


Cena 14 999 Kč

Sleva 6 % z původní cena: 15 999 Kč Zobraziť nápovědu

149,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Concept ETV8760ds v titanovém provedení (tmavý nerez) je zařazena do energetické třídy A+. Vnitřní objem trouby má 72 litrů. Nabízí 12 funkcí pečení včetně teplovzdušného a EKO programu pro úsporné pečení. Dvířka trouby jsou vybaveny tichým zavíráním Soft closing door. Troubu lze ovládat pomocí dotekového LED dipleje, na kterém se zobrazuje aktuální čas. Trouba Concept ETV8760ds je vybavena i speciální sondou na pečení, kterou uvnitř pokrmu přesně měří teplotu, výsledkem bude dokonale propečený a šťavnatý pokrm. Základní výbavou jsou také 2 páry teleskopických výsuvů. Ty usnadňují manipulaci s horkými plechy, jsou vyjímatelné, čili je může umístit na jakoukoli úroveň podle potřeby. Samočisticí katalytické vložky usnadňují čištění vnitřního prostoru. Dodávané příslušenství: rošt, mělký a hluboký plech, 2 páry teleskopických výsuvů, 2 katalytické vložky, 3 skla ve dveřích, sonda na pečení.

 

 

 

Extra objem s nízkou spotřebou

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV8760ds s vnitřním objemem 72 l vám zajistí dostatek místa i na přípravu prostorově náročnějších pokrmů. Trouba z designové řady Titania s barevným provedením tmavý nerez perfektně doplní interiér kuchyně. I navzdory tomuto extrémnímu objemu vás trouba překvapí svou energetickou třídou A+. Díky tomu je spotřeba elektrické energie nižší a její provoz je výrazně levnější, než u spotřebičů zařazených do jiných tříd. Nabízí až 12 funkcí pečení, včetně teplovzdušného. Horkovzdušné pečení umožňuje pečení i na 2 plechách najednou a díky průduchům uvnitř trouby rovnoměrně distribuuje vzduch. Pokrmy tak budou rovnoměrně propečené. Trouba nabízí i gril, program EKO pro úsporné pečení, rozmrazování, program pizza, či kynutí těsta.

Soft closing door

Máte plné ruce práce při pečení? Už si nemusíte dělat starosti, jak zavřete dvířka na troubě. Stačí lehce do dvířek strčit a dvířka se díky důmyslnému systému dovřou sama a bez jediného bouchnutí.

Katalytické vložky

Katalytické vložky vám výrazně usnadní údržbu vnitřního prostoru trouby. Jsou opatřeny speciálním porézním materiálem, který absorbuje nečistoty a během procesu pečení je vypálí. Případné zbylé nečistoty se snadno odstraní po vychladnutí trouby vlhkým hadrem.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy vám zajistí maximální komfort a pohodlí během pečení. Už nemusíte sahat do horké trouby. Na teleskopické pojezdy snadno umístíte nejen plechy, ale také rošt. Připravovaný pokrm si tak kdykoliv vysunete před prostor trouby, aniž by se vám převrhl, a můžete jej bezpečně zkontrolovat.

Sonda na pečení

Vestavná trouba má k dispozici také speciální sondu na pečení. Ta měří teplotu uvnitř pokrmu s velkou přesností. Určitě ji využijete při pečení masa i pečiva. Zajistí jistotu, že připravovaný pokrm bude dokonale propečený a zároveň šťavnatý.

Bezpečný provoz

Trouba je vybavena ochlazovacím ventilátorem, který se automaticky spustí se zapnutím spotřebiče, a zamezuje jejímu přehřátí. Dvířka jsou tvořeny trojitým sklem, takže se během pečení při kontaktu s vnější částí dveří nespálíte. Dalším bezpečnostním prvkem je dětský zámek, který zamezí vašim dětem troubu jakkoli ovládat.

Příslušenství

Při koupi trouby už nebudete muset řešit nákup dalšího příslušenství. Tato trouba je vybavena širokým příslušenstvím: rošt, mělký a hluboký plech, 2 páry teleskopických výsuvů, 2 katalytické vložky, 3 skla ve dveřích, sonda na pečení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 72 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2900 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 12

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept ETV8760ds

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno