Concept ETV8560wh


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 72 l, Počet funkcí: 13, Vestavěný displej: Ano, Teleskopický výsuv: Víceúrovňový, Gril: Ano, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,5 cm. Více info


Cena 13 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 140 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV8560wh disponuje velkým vnitřním objemem 72 l a zařazena je do energetické třídy A+. Disponuje trojitým sklem v dvířkách a ochlazovacím ventilátorem dveří. Dveře jsou navíc vybaveny systémem SoftClosing, díky kterému se samy uzavřou. Oceníte LED displej - bílý, s možností nastavení minutky, nastavení doby pečení a nastavení zpožděného konce pečení. Speciální sonda pečení vám změří přesnou teplotu uvnitř pokrmu. K dispozici je 14 funkcí pečení včetně horkovzduchu a grilu. Maximální komfort a pohodlí během pečení zaručí teleskopické výsuvy.

 

 

 

Extra objem s nízkou spotřebou

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV8560wh nabízí vnitřní objem 72 l a díky němu zajistí dostatek místa i na přípravu prostorově náročnějších pokrmů. I navzdory tomuto extrémnímu objemu Vás trouba překvapí svou energetickou třídou A+. Díky tomu je spotřeba elektrické energie nižší a její provoz je výrazně levnější, než u spotřebičů zařazených do jiných tříd.

Praktičnost ve všech směrech

Z praktického hlediska vás trouba zaujme hned několika věcmi. Například 3 skla ve dvířkách. Spolehlivě ochrání před popálením a jiným nebezpečím při pečení. Sklo lze snadno vyjmout bez nutnosti vyjímání celých dveří. Pomocí zacvakávacích pojistek na spodní části dvířek není nutné využití žádného nářadí. Navíc jsou vybaveny užitečným chlazením, díky kterému se při dotyku s dveřmi už nespálíte. Údržba trouby je jednoduchá a časově nenáročná.

Rovnoměrné pečení 

Vestavná trouba je vybavena 14 funkcemi pečení včetně horkovzduchu a grilu. Díky perfektně propracovaným průduchům horkovzduchu peče tato trouba opravdu rovnoměrně. Největší výhodou horkovzdušného pečení je, že můžete péct dva plechy najednou. S garancí rovnoměrného pečení se vám už nikdy nestane, že pokrmy na jednom plechu budou nedopečené a na druhém přepečené.

Sonda na pečení

Elektrická trouba Concept je vybavena speciální sondou na pečení, pomocí které změříte teplotu uvnitř pokrmu. Především ji využijete a oceníte při přípravě pečiva nebo masa. Díky sondě budete přesně s jistotou vědět, kdy je váš pokrm hotový. Servírovat budete perfektně propečené a šťavnaté pochoutky!

Teleskopické výsuvy

Tyto výsuvy vám zajistí maximální komfort a pohodlí během pečení. Už nemusíte sahat do horké trouby. Díky teleskopickým pojezdem lehce vysunete plech před prostor trouby a můžete bezpečně zkontrolovat pokrmy.

SoftClosing door

Máte plné ruce práce při pečení? Už si nemusíte dělat starosti, jak zavřete dvířka na troubě. Stačí snadno do dvířek strčit a dvířka se díky důmyslnému systému uzavřou sama a bez jediného bouchnutí.

Snadná údržba - katalytické vložky

Tato výhoda vám výrazně zjednoduší údržbu vnitřního prostoru trouby. Samočisticí proces probíhá již během pečení. Katalytické vložky, opatřené speciálním porézním materiálem, absorbují nečistoty a během procesu pečení ji vypálí. Případné zbylé nečistoty snadno odstraníte po vychladnutí trouby vlhkým hadříkem.

Bohaté příslušenství

Trouba do své výbavy obdržela velmi bohaté příslušenství, které jistě oceníte, a nemusíte tak řešit nákup dalšího příslušenství. Základní výbava disponuje mělkým a hlubokým plechem, roštem, teleskopickými výsuvy, katalyckými deskami a také zmíněnou speciální sondou na pečení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 72 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2900 W
Typ čištění Žádný
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 13

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept ETV8560wh

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno