Concept ETV8260ds


Třída energ.účinnosti: A +, Celk.vn.kapacita trouby: 72 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3000 W, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 11,


Cena 11 999 Kč

Sleva 8 % z původní cena: 12 999 Kč Zobraziť nápovědu

119,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Concept ETV8260ds v titanovém provedení (tmavý nerez) je zařazena do energetické třídy A+. Vnitřní objem trouby má 72 litrů. Nabízí 11 funkcí pečení včetně teplovzdušného a EKO programu pro úsporné pečení. Troubu lze ovládat pomocí otočných voličů a LED dipleje, na kterém se zobrazuje i aktuální čas. Trouba Concept ETV8260ds má i teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten usnadňuje manipulaci s horkými plechy, je vyjímatelný, čili je možné ho umístit na jakoukoliv úroveň podle potřeby. Dodávané příslušenství: Rošt, Mělký plech, 1 pár teleskopických výsuvů, 3 skla ve dveřích.

 

 

 

Extra objem s nízkou spotřebou

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV8260ds s vnitřním objemem 72 l vám zajistí dostatek místa i na přípravu prostorově náročnějších pokrmů. Trouba z designové řady Titania s barevným provedením tmavý nerez perfektně doplní interiér kuchyně. I navzdory tomuto extrémnímu objemu vás trouba překvapí svou energetickou třídou A+. Díky tomu je spotřeba elektrické energie nižší a její provoz je výrazně levnější, než u spotřebičů zařazených do jiných tříd. Nabízí až 11 funkcí pečení, včetně teplovzdušného. Horkovzdušné pečení umožňuje pečení i na 2 plechách najednou, a díky průduchům uvnitř trouby rovnoměrně distribuuje vzduch. Pokrmy tak budou rovnoměrně propečené. Trouba nabízí i gril, program EKO pro úsporné pečení, rozmrazování, program pizza, či kynutí těsta.

Teleskopický výsuv na 1 úrovni

Teleskopické výsuvy vám zajistí maximální komfort a pohodlí během pečení. Už nemusíte sahat do horké trouby. Na teleskopické pojezdy snadno umístíte nejen plechy, ale také rošt. Připravovaný pokrm si tak kdykoliv vysunete před prostor trouby, aniž by se vám převrhl, a můžete jej bezpečně zkontrolovat.


Bezpečný provoz

Trouba je vybavena ochlazovacím ventilátorem, který se automaticky spustí se zapnutím spotřebiče, a zamezuje jejímu přehřátí. Dvířka jsou tvořeny trojitým sklem, takže se během pečení při kontaktu s vnější částí dveří nespálíte. Dalším bezpečnostním prvkem je dětský zámek, který zamezí vašim dětem troubu jakkoli ovládat.

Příslušenství

Při koupi trouby už nebudete muset řešit nákup dalšího příslušenství. Tato trouba je vybavena širokým příslušenstvím - rošt, mělký, 1 pár teleskopických výsuvů, 3 skla ve dveřích.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 72 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3000 W
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept ETV8260ds

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno