Concept ETV7460wh


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 70 l, Počet funkcí: 9, Vestavěný displej: Ano, Teleskopický výsuv: Víceúrovňový, Gril: Ano, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 57,5 cm. Více info


Cena 10 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 107 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV7460wh v kombinaci s trojitým sklem v dvířkách, ochlazovacím ventilátorem a zamačkávacími knoflíky PUSH/PULL se stane nejen pomocníkem ve vaší kuchyni, ale i elegantním doplňkem. Oceníte LED displej - bílý, s možností nastavení minut, nastavení doby pečení a nastavení zpožděného konce pečení. Váš rodinný rozpočet určitě také ocení energetickou třídu A, díky které ušetříte ročně nemalou sumu svých peněz. Trouba disponuje opravdu bohatým vnitřním objemem 70 litrů. Je vybavena 9 funkcemi pečení včetně horkovzduchu a grilu. Maximální komfort a pohodlí během pečení zaručí teleskopické výsuvy. Sklo ve dvířkách této trouby se snadně čistí. Skleněné panely můžete zcela vyndat a rychle vyčistit.

 

 

 

Extra objem s nízkou spotřebou

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV7560wh s vnitřním objemem 70 l vám zajistí dostatek místa i na přípravu prostorově náročnější pokrmů. I navzdory tomuto extrémnímu objemu vás trouba překvapí svou energetickou třídou A. Díky tomu je spotřeba elektrické energie nižší a její provoz je výrazně levnější, než u spotřebičů zařazených do jiných tříd. Jednoduše ušetříte množství peněz.

Rovnoměrné pečení - garance

Vestavná trouba je vybavena 9 funkcemi pečení, včetně horkovzduchu a grilu. Díky perfektně propracovaným průduchům horkovzduchu peče tato trouba opravdu rovnoměrně. Největší výhodou horkovzdušného pečení je, že můžete péct dva plechy najednou. Společnost Concept poskytuje garanci rovnoměrného pečení. S garancí rovnoměrného pečení se vám už nikdy nestane, že pokrmy na jednom plechu budou nedopečené a na druhém přepečené.

Praktičnost ve všech směrech

Z praktického hlediska vás trouba zaujme hned několika věcmi. Například 3 skla ve dvířkách. Spolehlivě ochrání před popálením a jiným nebezpečím při pečení. Sklo lze snadno vyjmout bez nutnosti vyjímání celých dveří. Pomocí zacvakávacích pojistek na spodní části dvířek není nutné využití žádného nářadí. Navíc jsou vybaveny užitečným chlazením, díky kterému se při dotyku s dveřmi už nespálíte. Údržba trouby je jednoduchá a časově nenáročná.

Teleskopické výsuvy

Tyto výsuvy vám zajistí maximální komfort a pohodlí během pečení. Už nemusíte sahat do horké trouby. Díky teleskopickým pojezdům lehce vysunete plech před prostor trouby a můžete bezpečně zkontrolovat pokrmy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3000 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept ETV7460wh

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno