Concept ETV7460ss


Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 70 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3000 W, Typ čištění: Katalýzou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 9,


Cena 9 999 Kč

Sleva 9 % z ceny doporučené výrobcem: 10 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 99,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV7460ss je vybavena trojitým sklem v dvířkách, ochlazovacím ventilátorem a zamačkávacími tlačítky Push Pull se stane nejen pomocníkem ve vaší kuchyni, ale i elegantním doplňkem. Oceníte i úzký ovládací panel, na kterém si nastavíte všechny funkce, jako např. minutky, nastavení doby pečení, nastavení zpožděného začátku pečení a funkci připomenutí. Váš rodinný rozpočet určitě také ocení energetickou třídu A, díky které ušetříte ročně nemalou sumu peněz. Trouba Concept ETV7460ss disponuje dostatečným vnitřním objemem 70 litrů. Nabízí 9 funkcí pečení, včetně teplovzdušného a grilu. Sklo ve dvířkách této trouby je snadné očistit. Sklo lze snadno vyjmout pomocí zacvakávacích pojistek bez nutnosti vyjímání celých dveří.

 

 

 

Extra objem s nízkou spotřebou

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV7460ss s vnitřním objemem 70 l vám zajistí dostatek místa i pro přípravu prostorově náročnějších pokrmů. I navzdory tomuto extrémnímu objemu vás trouba překvapí svou energetickou třídou A. Díky tomu je spotřeba elektrické energie nižší a její provoz je výrazně levnější než u spotřebičů zařazených do jiných tříd.

Rovnoměrné pečení - garance

Vestavná trouba je vybavena 9 funkcemi pečení, včetně horkovzduchu a grilu. Díky ventilátoru, jenž rozhání horký vzduch uvnitř trouby, je dosaženo rychlejšího a rovnoměrnějšího pečení. Při horkovzdušném pečení není nutné troubu předehřívat a můžete v ní péct několik plechů najednou, čímž ušetříte množství času i elektrické energie. S garancí rovnoměrného pečení se vám už nikdy nestane, že pokrmy na jednom plechu budou nedopečené a na druhém propečené.

Katalytické vložky

Katalytické vložky vám výrazně usnadní údržbu vnitřního prostoru trouby. Jsou opatřeny speciálním porézním materiálem, který absorbuje nečistoty a během procesu pečení je vypálí. Případné zbylé nečistoty se snadno odstraní po vychladnutí trouby vlhkým hadrem.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy vám zajistí maximální komfort a pohodlí během pečení. Už nemusíte sahat do horké trouby. Na teleskopické pojezdy snadno umístíte nejen plechy, ale také rošt. Připravovaný pokrm si tak kdykoliv vysunete před prostor trouby, aniž by se vám převrhl a můžete jej bezpečně zkontrolovat.

Bezpečný provoz

Trouba je vybavena ochlazovacím ventilátorem, který se automaticky spustí se zapnutím spotřebiče a zamezuje jejímu přehřátí. Dvířka jsou tvořena trojitým sklem, takže se během pečení při kontaktu s vnější částí dveří nespálíte. Dalším bezpečnostním prvkem je dětský zámek, který zamezí vašim dětem troubu jakkoli ovládat.

Praktičnost ve všech směrech

Z praktického hlediska vás trouba zaujme hned několika věcmi. Například 3 skla ve dvířkách spolehlivě ochrání před popálením a jiným nebezpečím při pečení. Sklo lze snadno vyjmout bez nutnosti vyjímání celých dveří. Pomocí zacvakávacích pojistek na spodní části dvířek není nutné využití žádného nářadí. Navíc jsou dvířka vybavena užitečným chlazením, díky kterému se při dotyku s nimi už nepopálíte. Údržba trouby je jednoduchá a časově nenáročná.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3000 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept ETV7460ss

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno