Concept ETV7460ss

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV7460ss vybavena trojitým sklem v dvířkách, ochlazovacím ventilátorem a zamačkávacími gombíkmy PUSH PULL se stane nejen pomocníkem ve vaší kuchyni ale i elegantním doplňkem. Oceníte i úzký ovládací panel na kterém si nastavíte všechny funkce jako minutky, nastavení doby pečení, nastavení zpožděného začátku pečení a funkci připomenutí. Váš rodinný rozpočet určitě také ocení energetickou třídu A, díky které ušetříte ročně nemalou sumu peněz. Trouba Concept ETV7460ss disponuje dostatečným vnitřním objemem 70 litrů. Nabízí 9 funkcí pečení včetně teplovzdšného a grilu. Sklo ve dvířkách této trouby je snadné očistit. Údržba skla ve dvířkách trouby je velmi jednoduchá. Sklo lze snadno vyjmout pomocí zacvakávacích pojistek bez nutnosti vyjímání celých dveří. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux 600 PRO SteamBake EOD5C71X

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux 600 PRO SteamBake EOD5C71X

Vestavná parní trouba Electrolux 600 PRO SteamBake EOD5C71X používá jemný dotek páry k dokonalému pečení. Je zařazena do energetické třídy A. Nabízí 7 funkcí pečení: dolní ohřev, tradiční pečení,…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 57 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Extra objem s nízkou spotřebou

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV7460ss s vnitřním objemem 70 l vám zajistí dostatek místa i na přípravu prostorově náročnějších pokrmů. I navzdory tomuto extrémnímu objemu vás trouba překvapí svou energetickou třídou A. Díky tomu je spotřeba elektrické energie nižší a její provoz je výrazně levnější, než u spotřebičů zařazených do jiných tříd.

Rovnoměrné pečení - garance

Vestavná trouba je vybavena 9 funkcemi pečení včetně horkovzduchu a grilu. Díky ventilátoru, jenž rozhání horký vzduch uvnitř trouby, je dosaženo rychlejší a rovnoměrnější pečení. Při horkovzdušném pečení není nutné troubu předehřívat a můžete v ní péct několik plechů najednou, čímž ušetříte množství času i elektrické energie. S garancí rovnoměrného pečení se vám už nikdy nestane, že pokrmy na jednom plechu budou nedopečené a na druhém propečené.

Katalytické vložky

Katalytické vložky vám výrazně usnadní údržbu vnitřního prostoru trouby. Jsou opatřeny speciálním porézním materiálem, který absorbuje nečistoty a během procesu pečení jejich vypálí. Případné zbylé nečistoty se snadno odstraní po vychladnutí trouby vlhkým hadrem.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy vám zajistí maximální komfort a pohodlí během pečení. Už nemusíte sahat do horké trouby. Na teleskopické pojezdy snadno umístíte nejen plechy, ale také rošt. Připravovaný pokrm si tak kdykoliv vysunete před prostor trouby, aniž by se vám převrhl, a můžete jej bezpečně zkontrolovat.

Bezpečný provoz

Trouba je vybavena ochlazovacím ventilátorem, který se automaticky spustí se zapnutím spotřebiče, a zamezuje jejímu přehřátí. Dvířka jsou tvořeny trojitým sklem, takže se během pečení při kontaktu s vnější částí dveří nespálíte. Dalším bezpečnostním prvkem je Dětský zámek, který zamezí vašim dětem troubu jakkoli ovládat.

Praktičnost ve všech směrech

Z praktického hlediska vás trouba zaujme hned několika věcmi. Například 3 skla ve dvířkách. Spolehlivě ochrání před popálením a jiným nebezpečím při pečení. Sklo lze snadno vyjmout bez nutnosti vyjímání celých dveří. Pomocí zacvakávacích pojistek na spodní části dvířek není nutné využití žádného nářadí. Navíc jsou vybaveny užitečným chlazením, díky kterému se při dotyku s dveřmi už nepopálíte. Údržba trouby je jednoduchá a časově nenáročná.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 70 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3000 W
 • Typ čištění Katalýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Concept
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 56 cm
Výška: 60 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 32 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 1 mělký plech

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Katalýzou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,1 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Celkový výkon trouby: 3000 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: ETV7460SS

Všechny parametry

Recenze Concept ETV7460ss

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept ETV7460ss