Concept ETV7460bc


Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 70 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3000 W, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 9


Cena 9 999 Kč

Sleva 9 % z doporučené ceny výrobcem: 10 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 99,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Concept ETV7460bc v kombinaci s trojitým sklem v dvířkách, ochlazovacím ventilátorem a zamačkávacími tlačítky PUSH PULL se stane nejen pomocníkem ve vaší kuchyni, ale i elegantním doplňkem. Oceníte LED displej - bílý s možností nastavení minutky, doby pečení a nastavení zpožděného konce pečení. Váš rodinný rozpočet určitě také ocení energetickou třídu A, díky které ušetříte ročně nemalou sumu svých peněz. Trouba disponuje opravdu bohatým vnitřním objemem 70 litrů. Je vybavena 9 funkcemi pečení, včetně horkovzduchu a grilu. Maximální komfort a pohodlí během pečení zaručí teleskopické výsuvy. Sklo ve dvířkách této trouby je snadné očistit. Skleněné panely můžete zcela odebrat a rychle vyčistit.

 

 

Extra objem s nízkou spotřebou

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV7560wh s vnitřním objemem 70 l vám zajistí dostatek místa i na přípravu prostorově náročnější pokrmů. I navzdory tomuto extrémnímu objemu vás trouba překvapí svou energetickou třídou A. Díky tomu je spotřeba elektrické energie nižší a její provoz je výrazně levnější než u spotřebičů zařazených do jiných tříd. Jednoduše ušetříte množství peněz.

 

Rovnoměrné pečení - garance

Vestavná trouba je vybavena 9 funkcemi pečení, včetně horkovzduchu a grilu. Díky perfektně propracovaným průduchům horkovzduchu peče tato trouba opravdu rovnoměrně. Největší výhodou horkovzdušného pečení je, že můžete péct dva plechy najednou. Společnost Concept poskytuje garanci rovnoměrného pečení. S garancí rovnoměrného pečení se vám už nikdy nestane, že pokrmy na jednom plechu budou nedopečené a na druhém přepečené.

Praktičnost ve všech směrech

Z praktického hlediska vás trouba zaujme hned několika věcmi. Například 3 skly ve dvířkách. Spolehlivě ochrání před popálením a jiným nebezpečím při pečení. Sklo lze snadno vyjmout bez nutnosti vyjímání celých dveří. Pomocí zacvakávacích pojistek na spodní části dvířek není nutné využití žádného nářadí. Navíc jsou vybaveny užitečným chlazením, díky kterému se při dotyku s dveřmi už nespálíte. Údržba trouby je jednoduchá a časově nenáročná.

Teleskopické výsuvy

Tyto výsuvy vám zajistí maximální komfort a pohodlí během pečení. Už nemusíte sahat do horké trouby. Díky teleskopickým pojezdům lehce vysunete plech před prostor trouby a můžete bezpečně zkontrolovat pokrmy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3000 W
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept ETV7460bc

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno