Concept ETV7360ss

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva

Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 70 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3000 W, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 9,


Cena 8 499 Kč

Sleva 6 % z ceny doporučené výrobcem: 8 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 019,88 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná multifunkční trouba Concept ETV7360ss je vybavena trojitým sklem ve dvířkách, ochlazovacím ventilátorem a zamačkávacími tlačítky Push Pull se stane nejen pomocníkem ve vaší kuchyni, ale i elegantním doplňkem. Oceníte i úzký ovládací panel, na kterém si nastavíte všechny funkce, jako např. minutky, nastavení doby pečení, nastavení zpožděného začátku pečení a funkci připomenutí. Váš rodinný rozpočet určitě také ocení energetickou třídu A, díky které ušetříte ročně nemalou sumu peněz. Trouba Concept ETV7360ss disponuje dostatečným vnitřním objemem 70 litrů. Nabízí 9 funkcí pečení, včetně teplovzdušného a grilu. Údržba skla ve dvířkách trouby je velmi jednoduchá. Sklo lze snadno vyjmout pomocí zacvakávacích pojistek bez nutnosti vyjímání celých dveří.

 

 

 

Extra objem s nízkou spotřebou

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV7360ss s vnitřním objemem 70 l vám zajistí dostatek místa i pro přípravu prostorově náročnějších pokrmů. I navzdory tomuto extrémnímu objemu vás trouba překvapí svou energetickou třídou A. Díky tomu je spotřeba elektrické energie nižší a její provoz je výrazně levnější než u spotřebičů zařazených do jiných tříd.

Design

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV7360ss je součástí designové linie Sinfonia, která propojuje velké i malé kuchyňské spotřebiče tak, aby v kuchyni tvořily jednotný celek. Je zpracována v moderním nerezovém provedení v kombinaci s černým sklem. Disponuje elegantním ovládacím "slim" panelem, který jí přidává na celkové atraktivitě. Zkombinovat ji můžete v jedné linii s americkou ledničkou Concept LA7791ss, indukční varnou deskou Concept IDV5360, komínovou digestoří Concept OPK4690. Společně vytvoří kuchyni v harmonickém designu.

Rovnoměrné pečení - garance

Vestavná trouba je vybavena 9 funkcemi pečení, včetně horkovzduchu a grilu. Díky ventilátoru, jenž rozhání horký vzduch uvnitř trouby, je dosaženo rychlejšího a rovnoměrnějšího pečení. Při horkovzdušném pečení není nutné troubu předehřívat a můžete v ní péct několik plechů najednou, čímž ušetříte množství času i elektrické energie. S garancí rovnoměrného pečení se vám už nikdy nestane, že pokrmy na jednom plechu budou nedopečené a na druhém propečené.

Bezpečný provoz

Trouba je vybavena ochlazovacím ventilátorem, který se automaticky spustí se zapnutím spotřebiče a zamezuje jejímu přehřátí. Dvířka jsou vybavena trojitým sklem, takže se během pečení při kontaktu s vnější částí dveří nespálíte. Dalším bezpečnostním prvkem je dětský zámek, který zamezí vašim dětem troubu jakkoli ovládat.

Praktičnost ve všech směrech

Z praktického hlediska vás trouba zaujme hned několika věcmi. Například 3 skla ve dvířkách spolehlivě ochrání před popálením a jiným nebezpečím při pečení. Sklo lze snadno vyjmout bez nutnosti vyjímání celých dveří. Pomocí zacvakávacích pojistek na spodní části dvířek není nutné využití žádného nářadí. Navíc jsou dvířka vybavena užitečným chlazením, díky kterému se při dotyku s nimi už nepopálíte. Údržba trouby je jednoduchá a časově nenáročná.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3000 W
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept ETV7360ss

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno