Concept ETV6060


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 70 l, Počet funkcí: 9, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 57,5 cm. Více info


Věrnostní cena 6 499 Kč

Noví i stávající členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 1 000 Kč.

Cena 7 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 75 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Concept ETV6060 s ochlazovacím ventilátorem a zamačkávacími knoflíky PUSH PULL se stane nejen pomocníkem ve vaší kuchyni, ale i elegantním doplňkem. Oceníte LED displej - bílý, s možností nastavení minutky, nastavení doby pečení a nastavení zpožděného konce pečení. Nechybí funkce rozmrazování. Váš rodinný rozpočet určitě také ocení energetickou třídu A, díky které ušetříte ročně nemalou sumu svých peněz. Trouba disponuje opravdu bohatým vnitřním objemem 70 litrů.

 

 

 

Extra objem s nízkou spotřebou

Elektrická multifunkční trouba Concept ETV6060 s vnitřním objemem 70 l vám zajistí dostatek místa i na přípravu prostorově náročnějších pokrmů. I navzdory tomuto extrémnímu objemu vás trouba překvapí svou energetickou třídou A. Díky tomu je spotřeba elektrické energie nižší a její provoz je výrazně levnější, než u spotřebičů zařazených do jiných tříd.

Rovnoměrné pečení - garance

Vestavná trouba je vybavena 9 funkcemi pečení, včetně horkého vzduchu. Díky perfektně propracovaným průduchům horkého vzduchu peče tato trouba opravdu rovnoměrně. Největší výhodou horkovzdušného pečení je, že můžete péct dva plechy najednou. Společnost Concept poskytuje garanci rovnoměrného pečení. S ní se vám už nikdy nestane, že pokrmy na jednom plechu budou nedopečené a na druhém propečené.

Teleskopické výsuvy

Tyto výsuvy vám zajistí maximální komfort a pohodlí během pečení. Už nemusíte sahat do horké trouby. Díky teleskopickým pojezdům snadno vysunete plech před prostor trouby a můžete bezpečně zkontrolovat pokrmy.

Příslušenství

Při koupi trouby už nebudete muset řešit nákup dalšího příslušenství. Tato trouba je vybavena širokým příslušenstvím, jako je rošt, 1×hluboký plech.

Návod na použití

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3000 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept ETV6060

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi