Concept ETV5560

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 70 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3000 W, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 8,


Cena 6 999 Kč

Sleva 7 % z ceny doporučené výrobcem: 7 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 69,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná elektrická trouba Concept ETV5560 o šířce 60 cm s objemem trouby 70 l v elegantním černém provedení je vybavena dvojitým sklem v dvířkách pro zajištění vysoké bezpečnosti. Ochlazovací ventilátor dveří zaručuje bezpečnou teplotu povrchu trouby. Disponuje 8 funkcemi pečení v rozmezí 50-250 °C. Ovládání je zajištěno prostřednictvím 3 zátlačných knoflíků umístěných vepředu nad dvířky. Vnitřek vestavné trouby Concept ETV5560 je z černého smaltu. Vnitřní vybavení: boční rošty - 5 zásuvkových úrovní a 1 hluboký plech, rošt, 2 skla ve dvířkách a osvětlení prostřednictvím žárovky.

 

 

 

Extra objem s nízkou spotřebou

Elektrická trouba Concept ETV5560 s vnitřním objemem 70 l vám zajistí dostatek místa i pro přípravu pokrmů náročnějších na prostor. Navzdory svému extrémnímu objemu vás trouba překvapí svou energetickou třídou A. Díky tomu je spotřeba elektrické energie nižší a její provoz je výrazně levnější. Navíc moderní design s černým sklem a nerezovými prvky zapadne téměř do každého moderního prostoru. Jednoduše ji můžete zkombinovat s ostatními vestavnými spotřebiči a vytvořit tak elegantní a jednotný celek.

Vlastnosti

Vestavná elektrická trouba černé barvy je vybavena 8 funkcemi pečení, včetně grilu v rozmezí 50-250 °C. a osvětlením. Ovládání je umístěno vepředu nad dvířky. Trouba je ovládána prostřednictvím 3 zátlačných knoflíků Push Pull. Trouba je vybavena dvojitým sklem v dvířkách pro zajištění vysoké bezpečnosti. Trouba o šířce 60 cm je vhodná pro montáž téměř do každé moderní kuchyně.

  • Vnitřní vybavení: boční rošty s 5 úrovněmi zásuvek, 1 hluboký plech, rošt

Rovnoměrné pečení

Díky ventilátoru, který rozhání horký vzduch uvnitř trouby, je dosaženo rychlejšího a rovnoměrnějšího pečení. Předností této trouby je i to, že ji nemusíte předehřívat a můžete v ní péct více pokrmů najednou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3000 W
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 8

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept ETV5560

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno