Concept DG05C45BC dřez černý

Granitový dřez s odkapem Concept DG05C45BC v černém barevném provedení zaujme svým vzhledem, kvalitním zpracováním, vysokou odolností a snadnou údržbou. Vyroben je z kvalitního granitu, který obsahuje 80% drcené žulové a křemičité směsi, a 20% pryskyřičného pojiva s barvivem. Vybaven je moderním tlačítkem PUSH-IN Button, díky kterému napustíte nebo vypustíte vodu. Kuchyňský dřez s odkapem je vhodný na desku s minimální šířku skříňky 45 cm. Dřez má navíc oboustranné využití. Disponuje sítkovým ventilem 3 1/2" s přepadem a sifonem s odbočkou na myčku. Součástí jsou i kovové součástky na uchycení dřezu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Stylový design

Granitový kuchyňský dřez s odkapem je součástí designové řady CUBIS, který spojuje moderené hranaté linie, díky čemuž vznikne nadčasový a elegantní design. Na první pohled zaujme atraktivním vzhledem, kvalitním zpracováním a vysokou odolností. Skvěle zapadne do každé kuchyně a spolu s bateriemi Concept (nutno dokoupit) tvoří dokonalý celek.

Kvalitní granitové zpracování

Kuchyňský dřez Concept DG05C45BC je vyroben z kvalitního a pevného materiálu- granitu. Obsahuje 80% drcené žulové a křemičité směsi, a 20% pryskyřičného pojiva s barvivem. Povrch z přírodního materiálu je moderní a nadčasový, no hlavně vyniká skvělou odolností proti mechanickému a chemickému poškození. Odolá vysokým teplotám (krátkodobě až do 280°C), UV záření, vzniku skvrn a snadno se udržuje. Silné a pevné stěny nepřenášejí vibrace, díky čemuž dřezy nerezonují.

Tlačítko PUSH-IN Button

Dřezy značky Concept disponují tlačítkem PUSH-IN Button, který vám poskytne komfortní a hygienický způsob ovládání. K otevření a uzavření výpusti stačí stisknout tlačítko, které se nachází na odkapávací plochou. Výhodou je že dokonale splyne s dřezem a nijak nenarušuje celkový vzhled.

Rychlá a jednoduchá montáž

Hranatý kuchyňský dřez s odkapem je ideální na desku s minimální šířkou 45 cm. Disponuje také sítkovým ventilem 3 1/2" s přepadem a sifonem s odbočkou na myčku. Výhodou je že má předvrtané otvory, což vám jednoznačně usnadní montáž dřezu. V balení se rovněž nacházejí kovové součástky pro upevnění dřezu k pracovní desce. Dřez navíc poskytne flexibilní využití, kde si můžete umístit odkládací plochu podle sebe, ať už na pravou nebo levou stranu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Materiál Granit

Další vlastnosti

Značka: Concept

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 50 cm
Výška: 62 cm
Hloubka: 30,6 cm
Hmotnosť: 16,35 Kg

Materiál

Materiál: Granit

Ostatní

Kód produktu: DG05C45BC

Všechny parametry

Recenze Concept DG05C45BC dřez černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept DG05C45BC dřez černý