Concept DG05C45BC dřez černý

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Granitový dřez s odkapem Concept DG05C45BC v černém provedení zaujme svým vzhledem, kvalitním zpracováním, vysokou odolností a snadnou údržbou. Vyroben je z kvalitního granitu, který obsahuje 80 % drcené žulové a křemičité směsi a 20 % pryskyřičného pojiva s barvivem. Vybaven je moderním tlačítkem Push-in Button, díky kterému napustíte nebo vypustíte vodu. Kuchyňský dřez s odkapem je vhodný na desku s minimální šířkou skříňky 45 cm. Dřez má navíc oboustranné využití. Disponuje sítkovým ventilem 3 1/2" s přepadem a sifonem s odbočkou na myčku. Součástí jsou i kovové součástky na uchycení dřezu.

Stylový design

Granitový kuchyňský dřez s odkapem je součástí designové řady CUBIS, která spojuje moderní hranaté linie, díky čemuž vznikne nadčasový a elegantní design. Na první pohled zaujme atraktivním vzhledem, kvalitním zpracováním a vysokou odolností. Skvěle zapadne do každé kuchyně a spolu s bateriemi Concept (nutno dokoupit) tvoří dokonalý celek.

Kvalitní granitové zpracování

Kuchyňský dřez Concept DG05C45BC je vyroben z kvalitního a pevného materiálu - granitu. Obsahuje 80 % drcené žulové a křemičité směsi a 20 % pryskyřičného pojiva s barvivem. Povrch z přírodního materiálu je moderní a nadčasový a hlavně vyniká skvělou odolností proti mechanickému a chemickému poškození. Odolává vysokým teplotám (krátkodobě až do 280 °C), UV záření, vzniku skvrn a snadno se udržuje. Silné a pevné stěny nepřenášejí vibrace, díky čemuž dřezy nerezonují.

Tlačítko Push-in Button

Dřezy značky Concept disponují tlačítkem Push-in Button, který vám poskytne komfortní a hygienický způsob ovládání. K otevření a uzavření výpusti stačí stisknout tlačítko, které se nachází nad odkapávací plochou. Výhodou je, že dokonale splyne s dřezem a nijak nenarušuje celkový vzhled.

Rychlá a jednoduchá montáž

Hranatý kuchyňský dřez s odkapem je ideální na desku s minimální šířkou 45 cm. Disponuje také sítkovým ventilem 3 1/2" s přepadem a sifonem s odbočkou na myčku. Výhodou je, že má předvrtané otvory, což vám jednoznačně usnadní montáž dřezu. V balení se rovněž nacházejí kovové součástky pro upevnění dřezu k pracovní desce. Dřez navíc poskytne flexibilní využití, kde si můžete umístit odkládací plochu podle sebe, ať už na pravou nebo levou stranu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál granit

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept DG05C45BC dřez černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi