Concept DG00c50be béžový dřez

Nákupem získáte 39,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Granitový dřez Concept DG00c50be bez odkapu zaujme stylovým hranatým designem v béžové barvě, dobrou odolností a kvalitním zpracováním. Vyrobený z pevného granitu zachovávající si stálou barevnost. Snadná údržba. Tlačítko Push-In umístěno na vrchu dřezu slouží při napuštění nebo vypuštění vody. Vhodný pro pracovní desky s minimální šířkou skříňky 50 cm. Má dva předvrtané otvory. Součástí balení je sítkový ventil 3 1/2" s přepadem a sifon s odbočkou pro myčku. Rozměry umyvadla (DxŠxH): 510 x 490 x 306 mm. Rozměry vaničky (DxŠxH): 357 x 425 x 200 mm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Designový kousek

Granitový kuchyňský dřez bez odkapu s designové řady CUBIS je vhodnou volbou i do vaší kuchyně. Zaujme hlavně odolným granitovým provedením a stylovým hranatým designem. Dřez tvoří jedna velká vanička s odtokem. Ve vrchní části je umístěno tlačítko Push-In a baterie. Vyhotoven ve čtyřech barvách: černá, šedá, béžová a bílá. K dřezu si můžete zvolit i baterie Concept, které je třeba samostatně dokoupit.

Granitové provedení

Kuchyňský dřez je zhotoven z odolného granitu skládající se z 80% drcené žulové a křemičité směsi a 20% pryskyřičného pojiva s barevnou příměsí. Výhodou granitu je, že si udržuje stálou barevnost a je dostatečně odolný vůči mechanickému i chemickému poškození, navíc dobře odolává i vyšším teplotám, UV záření. Povrch dřezu je hladký, což zjednodušuje čištění a údržbu.

Tlačítko Push-In a montáž

Kuchyňský dřez má v horní části Push-In tlačítko, které vám umožní jednoduchým a hlavně hygienickým způsobem vypustit nebo napustit dřez. Dřez je určen pro desky s minimální šířkou skříňky 50 cm. Dodávaný spolu se sítkovým ventilem 3 1/2"s přepadem a sifonem, který už má odbočku na myčku. V balení naleznete i kovové součástky potřebné k montáži.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Materiál Granit

Další vlastnosti

Značka: Concept

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: béžová
Šírka: 49 cm
Výška: 51 cm
Hloubka: 30,6 cm
Hmotnosť: 14,85 Kg

Materiál

Materiál: Granit

Ostatní

Kód produktu: DG00C50BE

Všechny parametry

Recenze Concept DG00c50be béžový dřez

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept DG00c50be béžový dřez