Concept DG00c50bc černý dřez

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Granitový dřez Concept DG00c50bc bez odkapu zaujme stylovým hranatým designem v nadčasové černé barvě, dobrou odolností a kvalitním zpracováním. Vyroben je z pevného granitu zachovávající si stálou barevnost. Snadná údržba. Tlačítko Push-In umístěno na vrchu dřezu a slouží při napuštění nebo vypuštění vody. Vhodný pro pracovní desky s minimální šířkou skříňky 50 cm. Má dva předvrtané otvory. Součástí balení je sítkový ventil 3 1/2" s přepadem a sifon s odbočkou pro myčku. Rozměry umyvadla (D × Š × H): 510 × 490 × 306 mm. Rozměry vaničky (D × Š × H): 357 × 425 × 200 mm.

Designový kousek

Granitový kuchyňský dřez bez odkapu z designové řady CUBIS je vhodnou volbou i do vaší kuchyně. Zaujme hlavně odolným granitovým provedením a stylovým hranatým designem. Dřez tvoří jedna velká vanička s odtokem. Ve vrchní části je umístěno tlačítko Push-In a baterie. Vyhotoven ve čtyřech barvách: černá, šedá, béžová a bílá. K dřezu si můžete zvolit i baterie Concept, které je třeba samostatně dokoupit.

Granitové provedení

Kuchyňský dřez je zhotoven z odolného granitu skládajícího se z 80% drcené žulové a křemičité směsi a 20% pryskyřičného pojiva s barevnou příměsí. Výhodou granitu je, že si udržuje stálou barevnost a je dostatečně odolný vůči mechanickému i chemickému poškození, navíc dobře odolává i vyšším teplotám i UV záření. Povrch dřezu je hladký, což zjednodušuje čištění a údržbu.

Tlačítko Push-In a montáž

Kuchyňský dřez má v horní části Push-In tlačítko, které vám umožní jednoduchým a hlavně hygienickým způsobem vypustit nebo napustit dřez. Dřez je určen pro desky s minimální šířkou skříňky 50 cm. Dodáván spolu se sítkovým ventilem 3 1/2" s přepadem a sifonem, který už má odbočku na myčku. V balení naleznete i kovové součástky potřebné k montáži.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál granit

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept DG00c50bc černý dřez

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi