Concept CA1000

Zobrazit


Maximální hlučnost: 55 db, Smart (ovládání mobilem): Ne,


Cena 2 799 Kč

Sleva 7 % z ceny doporučené výrobcem: 2 999 Kč Zobrazit nápovědu

27,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Čistička vzduchu Concept CA1000 v bílé barvě s ionizátorem má 3 rychlosti nastavení. Přístroj čistí vzduch pomocí čtyřstupňového systému filtrování: hrubý filtr + HEPA 13 + anti formaldehyd Carbon filtr + UVC. Dosahuje hlučnost 25 - 55 dB. Zachycuje částice, alergeny, pyl, pachy a srst zvířat. Ovládání je velmi jednoduché. Zvlhčovač je ideální do místností o velikosti 25 - 35 m². Čistička vzduchu Concept CA1000 nabízí také časovač s možností nastavení 2, 4 a 8 hodin. Na potřebu výměny filtru upozorní praktický indikátor.

Ideální pomocník

Čistička vzduchu Concept CA1000 je výkonným pomocníkem na vylepšení kvality vzduchu. Je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce doma či v kanceláři čistý vzduch. V elegantním bílém provedení se přitom dokonale hodí téměř do každého moderního interiéru. Čistička vzduchu pomáhá zmírňovat příznaky alergií, z ovzduší odstaňuje prach, pyl, roztoče plísně a bakterie. Zvládne vyčistit vzduch v prostorách s rozlohou do 35 .

Důkladný systém filtrace

Čistička vzduchu je vybavená čtyřstupňovou filtrací. Jako první stupeň filtrace můžeme označit přední kryt spotřebiče, který zabraňuje zejména dětem nebo domácím zvířatům vkládat dovnitř předměty. Druhý je tzv. prachový filtr, který zachycuje prachové částice a alergeny, také chrání HEPA filtr před jeho zanesením. Uhlíkový filtr absorbuje pachy z ovzduší a dokonce i formaldehyd a benzen. Čtvrtým a nejdůležitějším stupněm filtrace je HEPA filtr. Zachycuje prach, kouř, pyl, bakterie, viry a plísně. Jeho účinnost je garantována až na 99,98 %. Indikátor výměny filtrů vám připomene nutnost jeho výměny prostřednictvím kontrolky.

Ionizátor a UV lampa

Ultrafialové záření ničí škodlivé bakterie, viry a plísně. Ionizace je rovněž velmi důležitou funkcí čističky. Vzduch je ionizovaný pomocí elektrického výboje, to znamená, že zvyšuje množství iontů ve vzduchu, které ho pomáhají čistit. Jejich počet má pozitivní účinky na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší koncentraci, zvýšený výkon a také pomáhá proti bolestem hlavy.

Další vlastnosti

Spotřebič je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce mít čistý a zároveň ideální vzduch bez škodlivých látek, nečistot a alergenů. Vybrat si můžete z 3 provozních rychlostí. K dispozici má i praktický časovač, který si můžete nastavit na 2, 4 nebo 8 hodin. Samozřejmě dle potřeby můžete využít nepřetržitý provoz. Nebude vás rušit ani nadměrnou hlučností, která dosahuje maximálně 55 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 55 db
Smart (ovládání mobilem) Ne

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Concept CA1000

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Milan

6. 8. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Lze z předních dvířek snadno odšroubovat kryt, takže se výrazně zlepší pohlcování vyfukovaného kouře. Lze snadno našroubovat kryt jiný, který je vhodnější pro daný účel, jenom si ho musíte vytisknout na 3D tiskárně.
  • Poměrně tichý na 1. a 2. stupeň sání. Na třetí stupeň to soused slyší.
  • Lze nastavit vypnutí po 2 i více hodinách.
  • Vzadu je úchyt, díky kterému se to dá snadno přenášet.

Soused si stěžoval, že když kouřím pod pergolou, tak jde kouř k němu na zahradu. Situaci jsem zdárně vyřešil tímto produktem. Výrobek výborně nasává kouř, vychází pouze čistý vzduch.


Tomáš

9. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoFilip

7. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno