Concept BDG6529bc vodovodní baterie


Vodovodní baterie, Barva: černá, Použití baterie: kuchynská, Úhel natočení kartuše: 360°. Více info


Cena 3 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kuchyňská dřezová baterie Concept BDG6529bc vyniká minimalistickým zpracováním ve tvaru L. Tvoří ji lesklý chrom spolu s barvou s designem granitového povrchu. Baterie je otočná o 360°, díky tomu si ji přizpůsobíte dle vašich potřeb. Disponuje úsporným perlátorem, který omezuje průtok a spotřebu vody. Má také kvalitní keramickou kartuši pro teplou a studenou vodu. Pro jednoduché ovládání poslouží pákový systém. V balení se nachází veškeré příslušenství potřebné pro montáž.

Stylový design

Dřezová baterie Concept BDG4327bc zaujme svým elegantním a zároveň jednoduchým designem ve tvaru L. Baterii tvoří lesklý chrom v kombinaci s kvalitní barvou s designem granitu. Díky svému provedení je ideálním doplňkem ke kuchyňskému granitovému dřezu značky Concept. Baterie je osazena keramickou kartuší, v níž se mísí teplá a studená voda. Výhodou toho je minimální opotřebení, což zaručí delší životnost.

Praktické vybavení

Kuchyňská baterie je opatřena úsporným perlátorem, který omezuje průtok a spotřebu vody. Perlátor míchá vodu se vzduchem, což znamená, že kohoutkem proteče mnohem méně vody a vám to ušetří peníze. Baterie je navíc otočná o 360°, takže si ji plně přizpůsobite podle vašich představ. Pákový systém vám poskytne velmi pohodlné ovládání. Jednou rukou si nastavíte správnou teplotu a sílu proudu.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhel natočení kartuše 360°

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept BDG6529bc vodovodní baterie

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi