Concept BDG4327be vodovodní baterie

Nákupem získáte 32,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kuchyňská dřezová baterie Concept BDG4327be v béžovém granitovém provedení ve tvaru L s lesklými chromovými detaily je ideální ke granitovým dřezem Concept. Baterie je otočná o 360°, díky tomu si ji přizpůsobíte dle vašich potřeb. Disponuje úporným perlátorem, který omezuje průtok a spotřebu vody. Má také kvalitní keramickou kartuš pro teplou a studenou vodu. Pro jednoduché ovládání poslouží pákový systém. V balení se nachází veškeré příslušenství potřebné pro montáž. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Stylový design

Dřezová baterie Concept BDG4327be zaujme svým elegantním no zároveň jednoduchým designem ve tvaru L. Baterii tvoří kvalitní barva s designem granitu v kombinaci s lesklými chromovými dataily. Díky svému provedení je ideálním doplňkem ke kuchyňskému granitovýmu dřezu značky Concept. Baterie je osazena keramickou kartuší, v níž se mísí teplá a studená voda. Výhodou toho je minimální opotřebení, což zaručí delší životnost.

Praktické vybavení

Kuchyňská baterie je opatřena úsporným perlátorem, který omezuje průtok a spotřebu vody. Perlátor míchá vodu se vzduchem, což znamená že kohoutkem proteče mnohem méně vody a vám to ušetří peníze. Baterie je navíc otočná o 360° takže si ji plně přizpůsobite podle vašich představ. Pákový systém vám poskytne velmi pohodlné ovládání. Jenda rukou si nastavíte správnou teplotu a sílu proudu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhel natočení Ano

Další vlastnosti

Značka: Concept
Úhel natočení: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: béžová
Šírka: 100 mm
Výška: 273 mm
Hmotnosť: 2,04 Kg
Hloubka: 200 mm

Obsah balení

Obsah balení: připojovací hadice 40 mm

Ostatní

Kód produktu: BDG4327BE

Všechny parametry

Recenze Concept BDG4327be vodovodní baterie

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept BDG4327be vodovodní baterie