Codemaster XONE WRC 8

1 599 Kč ? Ušetříte 38 % 998 Kč

Nákupem získáte 9,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra WRC 8 pro Xbox One přichází již ve svém 8. pokračování, ve kterém se ponoříte do světa nejtěžších automobilových závodů všech dob, do mistrovství světa rally vozů. Ve hře se můžete těšit na realistickou simulaci počasí a terénu, která má nesmírný vliv na vaše závody. Budete si muset dávat pozor na déšť, krupobití, sníh či led. Jelikož má každá etapa soutěže své povětrnostní a terénní podmínky, pro získání výhry musíte mít přesně přizpůsobené auto, pneumatiky, skladové zásoby nebo tým během závodů. Hře nechybí režim kariéry navržený samotnými jezdci WRC, ve kterém můžete udělat nábor pro zdravotnické a meteorologické týmy i finančního ředitele. V režimu pro více hráčů můžete očekávat týdenní výzvy a také esport WRC. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 38 %

Popis produktu

Dynamický meteorologický systém

Abyste měli co největší pocit, že opravdu sedíte v rally speciálu, byla fyzika i ovládání vozidla přizpůsobena celkovým vlastnostem auta a prostředí, ve kterém jezdíte. Ve hře najdete reálně vykreslené počasí, ať už se jedná o déšť, sníh nebo krupobití, které ovlivní jízdní vlastnosti vozu. Jelikož má každá etapa soutěže své povětrnostní a terénní podmínky, budete potřebovat pro získání poháru přesně přizpůsobené vozidlo, pneumatiky, skladové zásoby nebo tým během závodů.

Režim kariéry

Pokud se rozhodnete pro hraní kariéry, buďte si jisti tím, že budete mít o autenticitu postaráno. Začínáte v nízké Junior WRC kategorii a podle toho, jakých dosahujete výsledků, budete podepisovat smlouvy s rally týmy. Takto se můžete propracovat až k vrcholu a dostat se i k tomu, že budete soutěžit o titul šampiona rally.

Autenticita

Nacházejí se zde reálná vozidla ze světa rally. Modely všech vozidel jsou velmi krásně zpracováné na základě reálné fyziky. Depa jsou také uvěřitelně zpracována a pódium vítězů odráží realitu.

Více hráčů

Kromě rally pro jednoho hráče, šampionátu nebo kariéry zde najdete i hru pro více hráčů, kde můžete očekávat týdenní výzvy a také esport WRC. Buď můžete hrát s druhým hráčem pomocí ovladače nebo po připojení k internetu v režimu online, takže si vždy skvěle zahrajete nejen sami.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Závodní
  • Věkové omezení 3+

Další vlastnosti

Značka: Codemaster
Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Závodní
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 137 mm
Výška: 172 mm
Hmotnosť: 100 g
Hloubka: 14 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3499550375756

Všechny parametry

Recenze Codemaster XONE WRC 8

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Codemaster XONE WRC 8