Codemaster PC WRC 8

889 Kč ? Ušetříte 21 % 698 Kč

Nákupem získáte 6,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

PC hra WRC 8 přichází již ve svém osmém pokračování, ve kterém se ponoříte do světa nejtěžších automobilových závodů všech dob - do mistrovství světa. Ve hře se můžete těšit na realistickou simulaci počasí a terénu, která má nesmírný vliv na vaše závody. Třeba si dávat pozor na déšť, krupobití, sníh či led. Jelikož má každá etapa soutěže své povětrnostní a terénní podmínky, pro získání výhry musíte mít přesně přizpůsobené auto, pneumatiky, skladové zásoby nebo tým během závodů. Hře nechybí režim kariéry, navržený samotnými jezdci WRC, ve kterém můžete udělat nábor pro zdravotnické a meteorologické týmy i finančního ředitele. V režimu pro více hráčů můžete očekávat týdenní výzvy a také esport WRC. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 21 %

Popis produktu

Dynamický meteorologický systém

Abyste měli co největší pocit, že reálně sedíte v automobilu, byla jeho fyzika i ovládání přizpůsobeno celkovým vlastnostem auta a prostředí, ve kterém jezdíte. Najdete zde reálně vykreslené počasí, ať už se jedná o déšť, sníh nebo krupobití, které ovlivňují jízdní vlastnosti vozu. Jelikož má každá etapa soutěže své povětrnostní a terénní podmínky, pro získání výhry musíte mít přesně přizpůsobené auto, pneumatiky, skladové zásoby nebo tým během závodů.

Režim kariéry

Pokud se rozhodnete pro hraní kariéry, buďte si jisti tím, že budete mít o autenticitu postaráno. Začínáte v nízké Junior WRC kategorii a podle toho, jakých dosahujete výsledků, budete podepisovat smlouvy s rally týmy. Takto se můžete propracovat až k vrcholu a dostat se i k tomu, že budete soutěžit o titul šampiona rally.

Autenticita

Nacházejí se zde reálná auta ze světa rally, která dostala licence od reálných týmů z žebříčků z posledních let, takže se opravdu účastníte takové soutěže. Do aut se vžijete i díky tomu, že jejich světelnost je vyvedena na základě reálné fyziky, depa jsou krásně 3D uvěřitelně zpracována a pódium vítězů odráží realitu.

Více hráčů

Kromě rally pro jednoho hráče, šampionátu nebo kariéry zde postupem najdete i hru pro více hráčů, kde můžete očekávat týdenní výzvy a také esport WRC. Buď můžete hrát s druhým hráčem pomocí ovladače nebo po připojení k internetu v režimu online, takže si vždy skvěle zahrajete nejen sami.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma PC
  • Typ hry Závodní
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Codemaster
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Závodní
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 100 g
Hloubka: 14 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3499550375862

Všechny parametry

Recenze Codemaster PC WRC 8

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Codemaster PC WRC 8