CleanMate QQ6S vystavený kus s plnou zárukou

6 999 Kč ? Ušetříte 43 % 3 998 Kč

Na splátky spočítat

Dostupné pouze na prodejně – Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 39,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Nový robotický vysavač s extrémně vysokým sacím výkonem CleanMate QQ6S posbírá z vašich podlah všechny nečistoty do větší vylepšené nádobky s indikací její plnosti. Průměrná čtyřčlenná rodina vyprodukuje za týden téměř litr prachu a nečistot, které se usazují hlavně na podlaze. V rodinách s domácími mazlíčky množství nečistot značně narůstá. Díky kvalitnímu HEPA filtru zachycuje vysavač i jemný prach, roztoče a různé alergeny. Také zabraňuje úniku drobných prachových částeček zpět do vzduchu. Atestovaný UV dezinfekční lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje bakterie. Unikátní plánovač úklidu dovoluje zvolit si den a čas, kdy se bude vysávat. Po náročném úklidu robot sám přijde do automatické nabíjecí základny. Ta ho nabije za 2,5 hodiny. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 43 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

CleanMate QQ6S

CleanMate QQ-6S je robotický vysavač, který podlahy skutečně vysává. Nový vysoce výkonný sací motor posbírá všechno - hrubé nečistoty, chlupy domácích mazlíčků, prach, drobky a další. Větší nádobka na prach pojme více nečistot a je snadno přístupná. Jednoduše se vyprazdňuje pouhým stisknutím jednoho tlačítka a velkou výhodou je indikace plnosti prachové nádobky. Prostorná a chytře navržená nádobka je vhodná i pro majitele domácích zvířat. HEPA filtr pomáhá zachytit jemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny. CleanMate QQ-6S je vhodný i do domácnosti s alergikům. HEPA filtr zabraňuje úniku drobných částeček prachu zpět do vzduchu.

Dokonalé vysávání

Ultrazvukové senzory sledují předměty a nábytek před robotem. Senzory ochrání váš nábytek a pomáhají v navigaci robota v prostoru. Nárazník robota lze nastavit a používat v režimu bezdotykovém nebo se zpomaleným dotykem. Přizpůsobivý modul se speciální spirálovitou kartáčem a dvěma bočními kartáčky přispívají k dokonalému úklidu všech typů podlah. Díky své výšce 8 cm se vysavač CleanMate dostane pod většinu nábytku například postele, skříně a kuchyňské linky.

Dálkové ovládání

Robotický vysavač CleanMate QQ6S lze ovládat pomocí dálkového ovládání.

STOP bakteriím a alergenům

Robotický vysavač CleanMate se vyznačuje speciální UV desinfekční lampou atestovanou Univerzitou Karlovou. UV lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje bakterie a alergeny z podlah.

Systém detekce nečistot

Robotický vysavač CleanMate QQ6S využívá systém detekce nečistot. Pokud vysavač přijde na více znečištěné místo podlahy, vysává ho intenzivněji. Robotickému vysavači lze vymezit uklizený prostor pomocí sonického zdi, který vysílá neviditelný paprsek a robot ho neprojde. Sonický zeď využijete na ohraničení prostoru kolem kabelů či křehkých předmětů.

Bonusové programy

Když mu dojde energie, přijde se sám nabít - robotický vysavač CleanMate QQ6 se při vybití baterie nebo po skončení úklidu dojede nabít do nabíjecí základny. Nabíjení robotického vysavače probíhá velmi rychle, jen 2,5 hodiny. Funkce plánování úklidu - můžete zvolit den a čas, kdy chcete, aby CleanMate QQ6 začal uklízet. CleanMate nabízí plánování úklidu na každý den v jiný čas. Je vybaven IR senzory pro detekci schodů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Tvrdá podlaha Typ povrchu

Další vlastnosti

Značka: Cleanmate

Funkce

Typ povrchu: Tvrdá podlaha

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šířka: 33 cm
Hmotnost: 3700 g
Výška: 8 cm
Hloubka: 33 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 65 db

Baterie

Typ baterie: Ni-MH
Doba nabíjení: 2,5 hod.

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Ostatní

Kód produktu: CLEANMATE QQ6S

Všechny parametry

Recenze CleanMate QQ6S

Hodnocení zákazníků

88 % Ohodnotilo 5 zákazníků, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Iveta, 20.7.2019

Oldřich, 26.10.2018

Jsem s výrobkem velice spokojen a mohu doporučit

Jiří, 01.10.2018

  • Byl jsem překvapen kolik nečistot dokáže po každodením úklidu vysát.Používáme ho nejvíc na dlažbě cca 25m,a jsou dokonale vyleštěné.
  • Občas nedobrzdí a lehce narazí.

Marcela, 20.11.2017

Zatim jen vyzkousen, prijde mi, ze funhuje trochu zmatene, jezdil cikcak, delala mi problem prechodova lista mezi kobercem a dlazbou.

Jan, 10.6.2017

Výborný pomocník. Zatímco jsem pryč, pracuje a uklízí...

Všechna hodnocení