Clatronic RK 3567 2 v 1


Rýžovar. Více info


Cena 1 389 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Rýžovar a parní hrnec 2 v 1 Clatronic RK 3567 umožňuje praktické vaření a přípravu různých druhů rýže i obilovin, luštěnin, zeleniny či polévek. Jeho vnitřní nádoba z hliníku má nepřilnavý povrch, a tak se vaše připravované jídlo nebude nepříjemně lepit. Rýžovar a parní hrnec 2 v 1 Clatronic RK 3567 má přizpůsobené tepelně izolované rukojeti a praktické skleněné víko. Bezpečnostní spínač umožňuje provoz hrnce jen s vloženou ohřívací nádobou. Navíc šetří energii až o 45 % a je praktickým pomocníkem do každé kuchyně.

Příprava jídel

Rýžovar a parní hrnec 2 v 1 Clatronic RK 3567 je praktickou pomůckou do každé moderní kuchyně. S jeho pomocí si můžete velmi jednoduše připravit různé druhy rýže, luštěniny, obiloviny, zeleninu nebo polévky. Jeho maximální kapacita je 1,5 kg rýže (hmotnost je udávána před jejím uvařením). Vyjímatelná nádoba parního hrnce má kapacitu cca 2,5 kg uvařené rýže / tři litry vody. K dispozici je také příslušenství, kam patří 160ml odměrka a lžíce na rýži. Hrnec se šikovně postará o rychlou a praktickou přípravu zdravých jídel bez nepříjemného lepení a připékání.

Provedení

Rýžovar a parní hrnec 2 v 1 Clatronic RK 3567 má přizpůsoben nerezový plášť, díky kterému můžete jednoduše připravovat všechny druhy rýže i jiných jídel. Jeho vnitřní nádoba z hliníku má nepřilnavý povrch, a tak se vám vaše připravované jídlo nebude nepříjemně lepit a připékat a můžete si vychutnávat jeho pohodlné mytí. K dispozici jsou i tepelně izolované rukojeti a skleněná poklice s ventilkem, která zajišťuje bezpečnou přípravu jídel v páře.

Vlastnosti

K dispozici je i přídavný hliníkový napařovač, který zajišťuje ohřev zeleniny bez jakékoliv ztráty vitamínů, které se v ní nacházejí. Rýžovar a parní hrnec 2 v 1 Clatronic RK 3567 má také funkci automatického udržování teploty po ukončení procesu vaření jídel a funkci automatického vypnutí. Bezpečnostní spínač umožňuje bezpečný provoz hrnce a zajišťuje chod pouze s vloženou ohřívací nádobou. Přizpůsobené jsou také dvě kontrolky pro vaření a udržování tepla.

 

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Clatronic RK 3567 2 v 1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi