Ciarko Design CDP6001CR


Dizajnový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 705 m3, Maximální hlučnost: 70 dB, Třída energetické účinnosti: A +, Celková spotřeba: 30 kWh, Počet rychlostí: 4, Materiál: sklo, Výška: 60 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 34 cm. Více info


Cena 20 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 210 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Designový odsavač par Ciarko Design CDP6001CR z černého skla a mědi je zařazen do energetické třídy A+. Nabízí 3 úrovně výkonu + režim Boost, výkon odsávání ve standardním režimu 205-515 m3/h, výkon odsávání v režimu Boost 705 m3/h, hlučnost ve standardním režimu 44-64 dB(A), hlučnost v režimu Boost 70 dB. Displeje se spolehlivým invertorovým motorem, bezdotykové ovládání gesty rukou + dálkové ovládání, pohybový senzor pro aktivaci osvětlení, LED diody informující o aktuální úrovni nastavení výkonu. Jeho provoz je možný recirkulací s příslušným uhlíkovým filtrem. (součástí dodávky).

 

 

Ovládání gesty rukou

Inovativní ovládání gesty ruky v sobě spojuje maximální jednoduchost a praktičnost. Pohybem ruky zleva doprava v blízkosti snímače pohybu zapnete odsavač par a s každým dalším pohybem ve stejném směru postupně zvyšujete jeho výkon. Opakovaným pohybem ruky v opačném směru, zprava doleva, postupně snižujete výkon odsávání, dokud se odsavač zcela nevypne. Podržte ruku před snímačem pohybu po dobu alespoň dvou sekund, aby se rozsvítilo LED osvětlení. Stejným gestem osvětlení vypnete.

Osvětlení s regulací teploty světla RGB

Zapomeňte na žárovky nebo halogenové žárovky s nekonečnou spotřebou energie. Všechny odsavače par Ciarko Design jsou vybaveny energeticky úsporným, výkonným a odolným LED osvětlením. Některé modely jsou navíc vybaveny pokročilou regulací teploty světla. Barvu světla si můžete nastavit podle své momentální nálady.

Vylepšete

Funkce intenzivního odsávání umožňuje okamžité přepnutí na maximální výkon odsávání v případě akutní potřeby odvětrání vyšší koncentrace výparů nebo pachů.

Časovač

Funkce odloženého času odsávání umožňuje nastavit přesný čas, kdy se odsavač par vypne, aby bylo možné bezpečně odsát zbytkové výpary a pachy po skončení vaření.

Dálkové ovládání

Odsavač par je vybaven elegantním a kompaktním dálkovým ovládáním, které umožňuje pohodlně ovládat všechny funkce spotřebiče na dálku, například přímo od kuchyňského stolu.

Režim recirkulace

V režimu recirkulace není odsávaný vzduch odváděn mimo místnost, ale zůstává v obytném prostoru. Odsavač nasává vzduch znečištěný výpary z vaření a smažení a po úklidu jej vyfukuje zpět do kuchyně. Kromě tukového filtru musí být v režimu recirkulace v odsavači par nainstalován uhlíkový filtr AJS 1KLG068. Odsávaný vzduch nejprve prochází tukovými filtry, které zachycují těžké tukové částice, a poté filtry s aktivním uhlím, které pohlcují pachy. Plocha povrchu uhlíkového filtru již nedokáže plně vázat potřebné množství pachových molekul, protože se zvyšuje opotřebení a účinnost filtrace se časem snižuje. Uhlíkový filtr je proto nutné pravidelně vyměňovat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 70 db
Třída energ.účinnosti A +
Maximální výkon odsávání 705 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ciarko Design CDP6001CR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi