Chytré kávovary Zobrazit popis

Pokud si potrpíte na design a z moderních technologií vám neunikne žádná novinka, chytrý kávovar nesmí ve vaší domácnosti chybět. Ke kávovaru získáte i aplikaci, ve které najdete nepřeberné množství nových receptur a možností. Jednou z nich je například příprava kávy na dálku.

Produkty

Chytrý kávovar: Za vším stojí aplikace, která vše pohlídá

Na první pohled se chytré kávovary od klasických automatických kávovarů neliší. Ten hlavní rozdíl se však skrývá v aplikaci, kterou si ke kávovaru stáhnete do svého telefonu a spojíte ji s kávovarem nejčastěji přes Bluetooth.

Aplikace vám nabídne nespočet nových receptur, díky kterým objevíte nová zákoutí kávového světa. Mimo to vám také umožní, připravit si kávu na dálku. Dřív, než vstanete z postele, bude na vás čekat čerstvě připravené espresso.

Dále vás aplikace obvykle upozorní na potřebu vyčistit kávovar nebo doplnit vodu. Přes aplikaci si také všichni členové domácnosti mohou vytvořit svůj vlastní profil, do kterého si uloží oblíbený nápoj a ten si poté na kávovaru připraví stisknutím jednoho tlačítka. Pokud máte kávovar na kapsle, můžete si přes aplikaci i doplnit zásoby kapslí.

Chytrý kávovar: Podle čeho si vybrat ten pravý

I chytrých kávovarů existuje hned několik druhů. Váš výběr vám ujasní rozhodnutí, zda chcete kávovar na kapsle nebo automatický kávovar. S kapslovým kávovarem budete moci vyzkoušet nespočet chutí během jediného dne. Na druhou stranu automatický kávovar vám zrnka kávy vždy čerstvě semele, čímž se umocní chuť i aroma výsledné kávy.