Mobilní telefony Lenovo

Lenovo se zaměřuje na telefony pro středně náročné uživatele. Jejich smartphony vynikají velkým displejem - jeho velikost u většiny modelů začíná na 5,5 palce - dlouhou výdrží baterie a podporou rychlonabíjení. U mobilů Lenovo se také setkáte se špičkovým fotoaparátem a dalšími užitečnými technologiemi a funkcemi, které vás potěší.

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Zobrazujeme 0 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

O kategorii

Něco málo z historie značky Lenovo

Možná pro vás bude novinkou, že Lenovo svou mobilní divizi v roce 2008 prodalo a naplno se věnovalo vývoji jiných kategorií: notebookům Lenovo nebo například tabletům Lenovo

Ve společnosti Lenovo si ale poměrně rychle uvědomili, jaký potenciál kategorie chytrých telefonů ukrývá, a v roce 2009 tuto divizi opět odkoupili zpět. A už v roce 2012 navázalo na výrobu velmi kvalitních notebooků neméně kvalitními mobilními telefony Lenovo. 

Mobily Lenovo: Vysoký standard a hezký kabátek

Lenovo se stejně jako mnoho jiných značek spoléhá na ověřený operační systém Android. Velká operační paměť která je pro většinu mobilů značky Lenovo typická, vám ušetří několik šedých vlasů. A podpora rychlého nabíjení pro změnu spoustu času. 

Telefonům Lenovo dominuje, co se designu týká, jednoduchost. Vybrané modely mají navíc tělo z kovu, které z Lenova svým způsobem dělá odolné chytré mobily, protože ochrání během pádu lépe než jiný materiál.