Mobilní telefony s Dual SIM Zobrazit popis

Chytré smart telefony (smartphony) s operačním systémem Android, Windows a iOS Vám přinesou více funkcí, než jen obyčejné telefonování a psaní sms zpráv. Za pomoci WiFi internetového připojení Vám otevřou nové možnosti na jeden dotek.

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Voděodolný

3,5 mm jack ?

Bezdrátové nabíjení

Podpora rychlého nabíjení

Podpora Dual SIM ?

Přidat další parametry

Vymazat všechny filtry

Produkty

Výhody Dual SIM: Pracovní a soukromý telefon v jednom

Neustále hlídat dva telefony, pracovní a soukromý, je náročné. Nikde nezapomenout pracovní telefon, neztratit soukromý… A ukočírovat oba dva naráz je občas práce pro žongléra. Jsou vám tyto strasti povědomé? S mobilním telefonem s funkcí Dual SIM je rozptýlíte raz dva. A pokud se žádnou podobnou situací nenecháte vyvést z míry, tak snad oceníte alespoň více prostoru v tašce.

Nabídka Dual SIM telefonů je až překvapivě široká: Mezi Dual SIM telefony najdete desítky a desítky Dual SIM mobilů pro náročné, dvě SIM karty už dnes běžně podporují i odolné telefony a širokou nabídku modelů najdete i mezi levnými a základními mobilními telefony

Kdo nabízí funkci Dual SIM?

Popularita telefonů, které umožňují používat 2 SIM karty v posledních letech stoupá. Mobilní telefon pro 2 SIM karty dokonce nabízí i společnost Apple, respektive mobily iPhone.

Přidala se tak k zástupu značek, jako jsou například Samsung, Xiaomi, Motorola, Huawei, Honor, Alcatel a spousta dalších. 

A komuže vlastně za tuto geniální vychytávku vděčíme? První telefon s podporou Dual SIM představila v roce 2000 společnost Benefon, která tak vyplnila díru na trhu a přišla s jedním z hlavních parametrů, podle kterého lidé hledají telefony.