Chytré mobily Cubot

Odolá všem přírodním živlům. Bude při vás stát v dobrém i ve zlém. A nikdy vás nenechá ve štychu. Seznamte se s mobilními telefony Cubot, které se pyšní extrémně odolným materiálem, spolehlivým výkonem a praktickou výbavou. Proč si vybrat právě telefon Cubot a jaké jsou všechny jeho výhody?

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Zobrazujeme 0 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

O kategorii

Cubot: Mobil do drsných podmínek

Telefony Cubot můžeme rozdělit do dvou kategorií: elegán a drsňák. Pokud máte práci v drsnějších podmínkách a pohybujete se v prostředí, kde se hodně práší, je tam vlhko nebo jste vysoko nad zemí, jistě oceníte drsňáka, který tohle všechno ustojí. 

Cubot King Kong 3 je vyroben z odolného materiálu, má ochranné sklo Corning Gorilla Glass a nechybí tu ani špičkový výkon. Zdá se vám tento typ příliš mohutný? Vyberte si Cubot Quest 64 GB, který má stejné funkce i odolnost, ale nepůsobí monstrózním dojmem.

Cubot: Elegán s propracovanými funkcemi

Druhým typem telefonů Cubot je elegán, který je nadupaný nejen zevnitř, ale i zvenčí. Cubot X20 má kromě krásného designu trojitý fotoaparát, funkci Face ID a interní paměť o velikosti 128 GB. A jestli dáváte přednost jemnějším barvám, padne vám do oka Cubot X20 Pro zlatý, jehož barva vám učaruje.