Chytré mobily Caterpillar

Pracujete ve výškách, na stavbě, v prašném prostředí nebo jste často v kontaktu s vodou? Pak se vám bude hodit mobilní telefon, který ustojí každou situaci. Chytré telefony Caterpillar se chlubí nejen výkonným vnitřkem, ale především odolným zevnějškem. Najdete na nich ochranné sklo Gorilla Glass, displej s HD rozlišením a robustní konstrukci, která přežije i pád na beton až z 1,8metrové výšky.

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Zobrazujeme 0 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

O kategorii

Caterpillar: Drsňák do každé situace

Odolá prachu, dešti, pádům, písku a všemu možnému, na co si jen vzpomenete. Mobilní telefon CAT S31 je opravdový superhrdina, který zdolá i ty nejtěžší překážky. Telefon dokonce vydrží 35 minut v 1,2 metru hluboké vodě. 

Nejvhodnější je tedy na adrenalinové výlety, do práce v náročných podmínkách nebo jen pro ty, kteří shánějí mobil do každé situace. Telefon má velmi odolnou konstrukci, krycí sklo Gorilla Glass3 a vysokokapacitní baterii, stejně jako ostatní CAT mobilní telefony.

CAT mobilní telefon: Odolný, ale elegantní

Chcete mobilní telefon, který obstojí i v náročných podmínkách, ale stále si zachová elegantní vzhled, který nepůsobí monstrózním dojmem? Mobilní telefon Cat S52 všechny tyto požadavky splňuje. 

Má pevnou konstrukci certifikovanou dle vojenského standardu MIL-STD-810G, 64 GB interní paměti, čtečku prstů, dokonce zvládne extrémní teploty (mrazy do minus 25 stupňů a horka do 55 stupňů Celsia), ale zároveň si zachovává jemný a neotřelý design.