Chytré hodinky

Chytré hodinky neboli Smart Watch se stanou vaším společníkem nejen při sportovních aktivitách. Díky GPS zaznamenají trasu a změří tempo i počet zdonalých kilometrů. Dokáží vám měřit tep, zaznamenat kvalitu spánku a pohlídat denní počet kroků. Hodinky Apple Watch a Samsung Galaxy Watch snadno spárujete se svým chytrým telefonem. Chytré hodinky Garmin a Fitbit zaznamenají každý váš sportovní výkon.

Zobrazujeme 4 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

TicWatch GTH černé

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

TicWatch GTH čierne (1)

NFC: Ne, Funkce: měření rychlosti, měření vzdálenosti, krokoměr, senzor tepové frekvence, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ne


999 Kč 899 Kč

TicWatch Pro 3 GPS černé

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

TicWatch Pro 3 GPS černé

NFC: Ano, Funkce: měření rychlosti, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, měrění tlaku, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace


6 589 Kč 5 989 Kč

TicWatch C2 Platinum stříbrné

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

TicWatch C2 Platinum stříbrné

NFC: Ano, Funkce: krokoměr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ne


4 990 Kč

TicWatch Pro 3 Ultra GPS černé

Hodnocení: 3 z 5, počet hodnocení: 1

ticwatch-pro-3-ultra-gps-cerne-chytre-hodinky

NFC: Ano, Funkce: měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ne


7 990 Kč

O kategorii

Chytré sportovní hodinky Garmin: Zaznamenejte svůj pohyb pro ještě lepší výsledky

S chytrými sportovními hodinkami Garmin vívoActive3 získáte detailní přehled o svých aktivitách. Chytré hodinky díky zabudovanému systému GPS dokáží zaznamenat trasu, počet ušlých či uběhnutých kilometrů. Podle toho taky vyhodnotí, jak dlouho vám trvalo zdolat jeden kilometr a informují vás o celkovém tempu.
Hodinky Garmin vívoActive3 jsou kompletně vodotěsné. Proto je bez obav vemte s sebou klidně do bazénu.

Udrží vás v pohybu, díky systému upozornění na nečinnost. Po hodině bez pohybu vám jemným zavibrováním ohlásí, že je čas se protáhnout. 

Funkce chytrých fitness hodinek:

  • krokoměr
  • senzor tepové frekvence
  • GPS
  •  monitoring spánku notifikace

Chytré hodinky jednoduše spárujete také se svým telefonem přes Bluetooth. Díky tomu snadno přijmete hovory i přečtete zprávy. V běžném provozu vám chytré hodinky Garmin vívoActive3 vydrží nabité až sedm dní. Pokud zapnete GPS, dokáží zaznamenávat aktivitu nepřetržitě po dobu 13 hodin.

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch: Osobní asistent do města i skvělý parťák při sportu

Samsung Galaxy Watch jsou spolehlivé chytré hodinky s mnoha užitečnými funkcemi jako je GPS, Wi-Fi připojení nebo možnost bezkontaktně platit. Díky svému elegantnímu designu jsou ideální společník do města, kde se stanou vaším spolehlivým osobním asistentem.

Krásný Super AMOLED displej a výkonný procesor Exynos 9110 zaručí, že budou plynule šlapat bez problému v jakékoliv situaci. Jsou vodotěsné až do hloubky 50 metrů. Zaznamenají vaši tepovou frekvenci a dokážou monitorovat a vyhodnocovat kvalitu spánku. Mají vnitřní paměť 4 GB, takže do nich nahrajete třeba oblíbenou hudbu a díky Bluetooth spárujete s bezdrátovými sluchátky.