CellularLine Plume bezdrátová sluchátka AQL, černá

Zobrazit

  • Doprava zdarma

Vestavěný mikrofon: Ano, NFC: Ne, Styl nošení: do uší,


Cena 1 499 Kč

14,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

CellularLine Plume v černém provedení jsou opravdu bezdrátová sluchátka, která zaujmou kvalitním zpracováním a pěkným zvukovým projevem. Disponují povedeným ergonomickým designem, který zajistí pohodlné nošení. Kvalitní zvuk zajistí technologie Streaming Top Sound pro stabilní přenos signálu a také technologie Pump Bass pro hluboké a silné basy. Nechybí ani integrovaný mikrofon. Spolu se sluchátky dostanete pouzdro s integrovaným akumulátorem, díky kterému si budete moci užívat hudbu až po dobu 14 hodin. Pro komunikaci s telefonem využívají sluchátka Bluetooth 5.0 s podporou automatického párování.

True Wireless sluchátka CellularLine Plume

S těmito sluchátky si budete moci užívat volnost při poslechu své oblíbené hudby. Sluchátka nevyžadují vůbec žádný kabel, takže vám už kabel nebude nijak překážet a nebudete muset ani řešit jeho neustálé zamotání. Sluchátka navíc vynikají ergonomickým provedením, takže budou skvěle sedět v uších a zároveň bude jejich používání velmi pohodlné. Spolu se sluchátky dostanete speciální pouzdro s integrovanou baterií. Plně nabitá sluchátka s plně nabitým pouzdrem pojmou dostatek energie až na 14 hodin provozu.

Kvalitní zvuk

CellularLine Plume poskytnou také vynikající zvuk s čistými výškami a hlubokými basy. O to se postará technologie Pump Bass a také Streaming Top Sound, které zajistí stabilní přenos signálů. I díky komunikaci pomocí Bluetooth verze 5.0 se můžete těšit na kvalitní zvuk a dosah až 10 metrů. Zabudovaný mikrofon přijde vhod při telefonování. Sluchátka nabídnou také technologii Clear Voice, která vylepší zvuk během hovoru tak, abyste volaného nebo volající lépe slyšeli.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze CellularLine Plume bezdrátová sluchátka AQL, černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

EVA

8. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Super.
  • Nic.

Petr

2. 2. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • praktické nabíjení sluchátek
  • snadno ovladatelné
  • největším kladem je absence rozplétání kabelů
  • akusticky velmi dobré
  • zatím nejsou