CellularLine Interphone Avant Single handsfree, černá

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 699,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Praktické Bluetooth handsfree značky CellularLine je určeno pro motorkáře a přilby Interphone AVANT. Komunikuje ve vzdálenosti do 1,7 km a využívá technologii Bluetooth 5.0. Kompaktní provedení, nízká hmotnost pouze 64 g a voděodolná certifikace IP67. Jednoduché ovládání hlasovými povely a tlačítky. Vybaven kvalitním směrovým mikrofonem, FM tunerem a GPS. Dostupná aplikace pro telefony s operačním systémem iOS, Android. Výdrž až 20 hodin hovorů, v pohotovostním režimu až 1000 hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Pro motorkáře

Dbejte při jízdě na motorce o vaše bezpečnost a využívejte praktické a zejména bezpečné handsfree od CellularLine. Handsfree s dosahem až 1,7 km umístěte do uzavřených i otevřených přileb. Duální Bluetooth modul umožní komunikovat mezi 8 jezdci, v pozadí i s rádiem. Zvládne i jízdu v dešti či prašném prostředí, protože splňuje certifikaci IP67. Při komunikaci a ovládání využijete hlasové povely, případně tlačítka umístěná přímo na handsfree.

Výborná výdrž

Uvnitř handsfree je ukryta baterie, která vám umožní telefonické hovory až po dobu 20 hodin. Po přepnutí do pohotovostního režimu vydrží až 1000 hodin. Oceníte i rychlé nabíjení. Stačí jen hodina a handsfree se nabije na 80%. Pokud nemáte tolik času, postačí i 20 minutové nabíjení, které dodá energii na 6 hodin rozhorovu. Můžete si k němu připojit i mikrofon nebo reproduktor přes konektor mini USB.

Synchronizace

Handsfree jednoduše spáruje s vaším mobilním telefonem přes Bluetooth 5.0. Také můžete využívat i aplikaci (Android, iOS) umožňující ovládání handsfree. V případě více zařízení proběhne automatická sychnronizácia okamžitě po zapnutí. Funkce ANYCOM vám umožní připojit i další typy handsfree. Při telefonování přes handsfree využijete hlasové vytáčení, vytočení posledního volajícího nebo rychlou volbu. Hovory budou srozumitelné, díky směrovému mikrofonu, který odolá i náporu větru.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výdrž baterie
    Výdrž baterie 20 hod.
  • Bezdrátové
    Bezdrátové Ano

Další vlastnosti

Značka: Cellular line

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 18,9 mm
Výška: 23,7 mm
Hmotnost: 0,414 g
Hloubka: 7,7 mm

Baterie

Výdrž baterie: 20 hod.
Zabudovaná baterie: Ano

Konektivita

Bezdrátové: Ano

Ostatní

Kód produktu: INTERPHOAVANT

Všechny parametry

Recenze CellularLine Interphone Avant Single handsfree, černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k CellularLine Interphone Avant Single handsfree, černá