CellularLine Easy Drive handsfree černé

Zobrazit

Doprava zdarma

USB port: Ne, Bezdrátové: Ano, Typ handsfree: do auta,


Cena 1 199 Kč

11,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Přenosné handsfree CellularLine Easy Drive do auta vám usnadní telefonování během řízení a vy se tak budete moct lépe soustředit na cestu. Handsfree si umístěte na stínítko, což vyhovuje především těm, kteří neradi nosí sluchátka. Procesor DSP eliminuje okolní hluk a vy tak uslyšíte při telefonování jasný a čistý zvuk. Samozřejmostí je technologie Bluetooth 4.0 s dosahem cca 10 metrů. Dokáže přehrát i vaše oblíbené skladby či pokyny z navigace a můžete využít i funkci Multipoint. Výdrž baterie je až 20 hodin při telefonování a až 41 dní v pohotovostním režimu. Nabije se za 2 hodiny.

Využitelné i ve vašem autě

Praktické přenosné handsfree můžete využít i ve vašem osobním autě. Handsfree stačí jen připnout na stínítko ve vašem autě, což ocení zejména ti, kteří nechtějí používat sluchátka. Při řízení si ho ani nevšimnete. Jeho černé provedení a menší rozměry zapadnou do jakéhokoliv interiéru.

Čistý zvuk

Předností tohoto handsfree CellularLine Easy Drive je čistá reprodukce zvuku při telefonování. Díky procesoru DPS vás nebudou rušit ani zvuky z okolí. K propojení s telefonem využijete technologii Bluetooth 4.0. Funkce Multipoint vám užmoní připojit až dva telefony. Telefonovat můžete až 20 hodin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

USB port Ne
Bezdrátové Ano
Typ handsfree do auta

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze CellularLine Easy Drive handsfree černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Monika

21.6.2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Tento produkt splnil, co jsem od něj očekávala.