CellularLine duální bezdrátová nabíječka 2x10W, černá

Univerzální duální bezdrátová nabíječka CellularLine v černé barvě je vhodným příslušenstvím k mobilním telefonům a zařízením s podporou rychlého nabíjení, dále ke sluchátkům Airpods a chytrým hodinkám Apple Watch. Nabíječka umožňuje současné nabíjení dvou zařízení s výkonem 2 x 10W. Možnost nabíjet telefon v pouzdře. Plocha nabíječky má protiskluzový povrch, spodní část má speciální neklouzavé nožičky, což zabrání pádu zařízení. Zaujme elegantním a stylovým provedením. Podporuje bezdrátové nabíjení Wideactive™ 1. Stav nabíjení zobrazuje LED indikátor. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Bezdrátové nabíjení 2 x 10W

Nabíjejte váš mobilní telefon s podporou bezdrátového nabíjení Qi pomocí bezdrátové nabíječky od CellularLine. Také s ní můžete nabít vaše sluchátka Airpods nebo inteligentní hodinky Apple Watch. Předností nabíječky je, že umožňuje současné nabíjení dvou zařízení. Podporuje i bezdrátovou technologii Wideactive ™ 1, která se stará o stálý přísun energie a zároveň brání přehřátí nabíjených zařízení.


Vynikne na pracovním stole

Překvapí stylovým designem v nadčasové černé barvě a velmi tenkou konstrukcí (tloušťka pouze 7 mm). Zařízení (možnost nabíjet telefon v pouzdře) stačí položit na nabíječku a proces nabíjení začne. Neklouzavý povrch nabíječky udrží váš telefon v bezpečí a brání jeho sklouznutí. Samozřejmostí je i LED indikátor upozorňující na stav nabíjení. V balení naleznete nabíjecí adaptér se 160 cm microUSB kabelem.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Cellular line

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 6,3 mm
Výška: 20 mm
Hmotnost: 0,804 g
Hloubka: 23,9 mm

Obsah balení

Obsah balení: Nabíjecí kabel,adaptér

Konektivita

Rozhraní: micro Jack

Energetické údaje

Max. výstupní proud: 3 A
Vstupní napájecí napětí: 9

Další parametry

Typ rychlonabíjení: Fast Charge
Výkon nabíječky: 10 W

Ostatní

Kód produktu: WIRELESSDUALPADK

Recenze CellularLine duální bezdrátová nabíječka 2x10W, černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k CellularLine duální bezdrátová nabíječka 2x10W, černá