Cellular Line Dual bezdrátová nabíječka 2x 10 W 3 A černá

  • Doprava zdarma

,


Cena 1 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 14,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Popis produktu

Univerzální duální bezdrátová nabíječka CellularLine v černé barvě je vhodným příslušenstvím k mobilním telefonům a zařízením s podporou rychlého nabíjení, dále ke sluchátkům Airpods a chytrým hodinkám Apple Watch. Nabíječka umožňuje současné nabíjení dvou zařízení s výkonem 2 x 10W. Možnost nabíjet telefon v pouzdře. Plocha nabíječky má protiskluzový povrch, spodní část má speciální neklouzavé nožičky, což zabrání pádu zařízení. Zaujme elegantním a stylovým provedením. Podporuje bezdrátové nabíjení Wideactive™ 1. Stav nabíjení zobrazuje LED indikátor.

Bezdrátové nabíjení 2 x 10W

Nabíjejte váš mobilní telefon s podporou bezdrátového nabíjení Qi pomocí bezdrátové nabíječky od CellularLine. Také s ní můžete nabít vaše sluchátka Airpods nebo inteligentní hodinky Apple Watch. Předností nabíječky je, že umožňuje současné nabíjení dvou zařízení. Podporuje i bezdrátovou technologii Wideactive ™ 1, která se stará o stálý přísun energie a zároveň brání přehřátí nabíjených zařízení.


Vynikne na pracovním stole

Překvapí stylovým designem v nadčasové černé barvě a velmi tenkou konstrukcí (tloušťka pouze 7 mm). Zařízení (možnost nabíjet telefon v pouzdře) stačí položit na nabíječku a proces nabíjení začne. Neklouzavý povrch nabíječky udrží váš telefon v bezpečí a brání jeho sklouznutí. Samozřejmostí je i LED indikátor upozorňující na stav nabíjení. V balení naleznete nabíjecí adaptér se 160 cm microUSB kabelem.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Cellular Line Dual bezdrátová nabíječka 2x 10 W 3 A černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno