Catler Sashimi 210 MV japonský nůž na sushi

Japonský nůž Catler Sashimi 210 MV je určen pro přípravu sushi a sashimi. Je navržen tak, aby maso odřízl jedním rychlým pohybem od paty nože po špičku bez použití tlaku na surovinu, a řez tak zůstal vždy ostrý a hladký. Hodí se na práci s rybami a také na krájení tenkých plátků sýra nebo šunky. Nůž je vyroben z oceli z příměsí molybdenu a vanadu. Je zabalen v pevné papírové krabičce. Délka čepele/nože: 210/345 mm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 21 %

Popis produktu

Japonský nůž Catler Sashimi 210 MV

 • Vhodný na práci s rybami
 • Na plátkování sýra nebo šunky
 • Vyroben z oceli a příměsí molybdenu a vanadu
 • Pravostranné zkosení
 • 210/345 mm

Japonský nůž Sashimi

Japonský nůž Sashimi 210 MV je určen pro přípravu sushi a sashimi. Je navržen tak, aby maso odřízl jedním rychlým pohybem od paty nože po špičku bez použití tlaku na surovinu, a řez tak zůstal vždy ostrý a hladký. Hodí se na práci s rybami a plátkování sýra nebo šunky. Nůž je určen zejména pro praváky.

Mimořádně přesné krájení

Se Sashimi 210 MV bude každý tah nožem veden s mimořádnou přesností. Je vyroben z oceli a příměsí molybdenu a vanadu. Stále nabroušené ostří a pravostranné zkosení usnadňuje filetování a plátkování, které oceníte zejména při jemné a precizní práci. Krásu strukturované čepele zdůrazňuje rukojeť z javorového dřeva.

 • Tvrdost oceli nožů Catler ze série MV podle Rockwell-ové stupnice je 58
 • HRC je stupnice tvrdosti tvrdých materiálů, při níž se na testovaný materiál působí diamantem se zátěží 150 kg (1500 N).

Krása, která odolá času

Rukojeť nožů pochází z javorového dřeva a je upravena metodou KEBONY. Tato technologie vyvinutá v Norsku je patentovaným procesem, který bez škodlivých látek a toxinů zesiluje buněčnou strukturu použitého javoru a rukojeti dodá nejen prvotřídní vlastnosti tvrdého dřeva, ale i sytou hnědou barvu.

Asymetrické broušení

Usnadňuje filetování a plátkování, které oceníte při precizní a jemné práci. Asymetrické ostří zajistí větší přesnost řezu s menší námahou.

Elegantně a decentně zabalen

Japonský nůž Sashimi je pečlivě zabalen v pevné papírové krabičce, a proto je vhodný i jako hodnotný dárek pro každého "kulináře".

Parametry produktu

Základní parametry

 • Materiál ocel
 • Typ doplňku kuchyňský nůž

Další vlastnosti

Značka: Catler
? Smart: Ne
Typ doplňku: kuchyňský nůž

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šířka: 34,3 cm
Hmotnost: 251 g
Výška: 1,9 cm
Hloubka: 3,8 cm

Materiál

Materiál: ocel

Ostatní

Kód produktu: 42003048

Všechny parametry

Recenze Catler Sashimi 210 MV japonský nůž na sushi

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Catler Sashimi 210 MV japonský nůž na sushi