CAT B30 Dual SIM černý vystavený kus s plnou zárukou

Mobilní telefon CAT B30 nabízí maximální výkon a přizpůsobenou má robustní konstrukci. Jeho povrchové provedení je pogumované, displej odolný a telefon snadno použitelný. Používat jej můžete i v prašném prostředí, odolný je i vůči nárazům a vodě. Vydrží i při extrémně nízkých a vysokých teplotách. Nabízí všechny základní funkce jako i možnost připojení na 3G síť. Integrovanou má i jednu kameru na zadní straně s rozlišením 2 MB. Využívat v něm můžete až dvě SIM karty. Jeho baterie nabízí dostatečně dlouhý chod, při telefonátech je to 9,5 hodiny. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 25 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Odolný společník

Mobilní telefon CAT B30 je ideálním společníkem do jakýchkoli podmínek. Výborně zvládá různá prostředí, jakož i extrémní teploty. Mobilní telefon je odolný vůči nárazům, takže se nemusíte bát ani toho, že vám během práce nebo chůze vypadne z kapsy. Jeho konstrukce je odolná i vůči vodě a prachu, díky čemuž jej s sebou můžete brát opravdu všude. Výborně zvládá i extrémní teploty, ať už vysoké nebo nízké, a to od + 55°C až do -25°C.

Maximálně robustní design

Povrchové provedení mobilního telefonu CAT B30 je pogumované a jeho provedení je maximálně robustní. Jeho stylový pogumovaný design zajišťuje také pohodlné uchopení a odolný displej telefonu zvládne nárazy, jakož i jiné nepříznivé podmínky ve vaší práci či v terénu. Stane se vaším neoddělitelným společníkem i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Zůstaňte ve spojení

Mobilní telefon CAT B30 vám nabídne všechny potřebné základní funkce pro vaši komunikaci. Můžete s ním volat, přijímat hovory, posílat nebo přijímat SMS zprávy a dokonce se i připojit na internet. Telefon je doplněn o možnost připojení na internet prostřednictvím rychlé 3G sítě. Nabídne vám více, než byste od něj čekali.

Dual SIM

Další výhodou telefonu CAT B30 je možnost využívání dvou SIM karet najednou. Telefon je nejen robustní a odolný, ale nabízí praktické funkce pro váš jednodušší život. Díky funkci Dual SIM si budete moci oddělit vaše osobní a pracovní telefonáty nebo využívat služeb dvou operátorů současně.

Ideální i pro váš volný čas

Telefon má přizpůsobená dostatečně velká tlačítka a na jeho displeji s velikostí úhlopříčky 2 palce uvidíte vše potřebné. Vybaven je i zadní kamerou s rozlišením 2 MP. Zabudovaný má i MP3 přehrávač a FM rádio. K přenosu souborů můžete využít bezdrátovou Bluetooth technologii.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 2 "
  • 3G Ano
  • Rozlišení displeje (px) 220x176
  • Kapacita 1024 MB
  • Typ telefonu Klasický
  • Operační paměť RAM 256 MB

Další vlastnosti

Značka: Caterpillar
Voděodolný: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2 "
? Rozlišení displeje (px): 220x176

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 51 mm
Výška: 115,2 mm
Délka: 16 mm
Hmotnost: 200 g

Funkce

? GPS: Ne

Obsah balení

Obsah balení: nabíječka, baterie

Mobilní sítě

? 3G: Ano
? Podpora Dual SIM: Ano
? Typ SIM karty: mini sim

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ano
Kompat.paměť.karty: micro SD
Operační paměť RAM: 256 MB

Baterie

Kapacita baterie: 1000 mAh

Fotoaparát

Rozlišení hl.fotoaparátu: 2 Mpx

Rádio

FM rádio: Ne

Datové uložiště

Kapacita: 1024 MB

Vzhled

Typ telefonu: Klasický
? Telefon pro starší: Ne

Ostatní

Kód produktu: CAT B30

Všechny parametry

Recenze CAT B30 Dual SIM černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k CAT B30 Dual SIM černý