Casio PX S1000 černé

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 629,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektronické klávesy Casio PX S1000 v černém provedení v sobě spojují elegantní design a skvělý výkon. Lesklé provedení horního panelu je podtrženo podsvícením ovládacích prvků dotykového senzoru. Tento hudební nástroj obsahuje 88 plně vyvážených kláves a dva 8 W reproduktory a nabízí ohromující tóny klavíru s tlumící a strunovou rezonancí plus 17 dalších tónů. Klavír disponuje USB portem a technologií Bluetooth pro přehrávání spolu s vašimi oblíbenými skladbami. Pomocí kabelu USB můžete svůj chytrý telefon nebo tablet jednoduše připojit ke klavíru a odemknout tak množství vzdělávacích funkcí v aplikaci Chordana Play for Piano. Napájení prostřednictvím síťového adaptéru nebo pomocí baterie. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Luxusní design

Pozoruhodný design modelu PX-S1000 se hodí do každé místnosti, jakéhokoliv interiéru a jakékoliv nálady. Díky jedinečnému displeji s aktivním dotykovým panelem můžete nyní vidět, jak se vaše ovládací prvky rozsvítí jedním dotykem. A pokud se panel nepoužívá, ztmavne, takže se můžete soustředit na výkon bez jakýchkoliv vizuálních rozptylováni.

Dokonalý dotyk

Patentovaný systém škálování replikuje těžší kladiva v basových a zapalovacích kladivech ve výškách, zatímco ebony a slonovinové textury zajišťují jistotu při hraní v jakémkoliv klimatu. Stereo reproduktorový systém vytváří nádherně čistý zvuk směrem k vám i publiku. PX S1000 byl speciálně navržen tak, aby zněl přesně, i když stojí naproti stěně, je umístěn na stole nebo v otevřeném prostoru.

Špičkový zvuk

PX-S1000 obsahuje 18 tónů včetně úchvatného akustického klavíru. Pokročilá rezonance strun odhaluje harmonické vztahy mezi vibrujícími strunami, zatímco rezonance tlumiče dodává hloubku a bohatost. Když stisknete pedál, uslyšíte i vzestup a pokles klapky spolu s jemným mechanickým zvukem přehrávaných kláves a návratem do původní polohy. Reakce kladiva a simulace vypínání poskytují jemnější detaily, přirozeně reagují na vaši dynamiku hry.

Bluetooth technologie

Integrovaná technologie Bluetooth umožňuje bezdrátové připojení zařízení k PX-S1000 a přehrávání hudby prostřednictvím výkonného stereo zesilovacího systému. Nyní, místo toho, abyste si jen užívali svou oblíbenou hudbu, můžete se připojit ke kapele.

Aplikace Chordana Play for Piano

Svůj smartphone nebo tablet můžete jednoduše připojit ke klavíru pomocí kabelu USB a odemknout tak množství vzdělávacích funkcí. V aplikaci Chordana Play for Piano si můžete vybrat mezi 60 zahrnutými soubory PDF s notami nebo dokonce přidat své vlastní soubory PDF. Pokud jste připojeni přes USB, můžete nakonfigurovat svou jednotku s jedním nebo trojitým pedálem. V aplikaci najdete i přehled o jednotlivých skladbách či skladatelé.

Stereo reproduktory

Stereo reproduktorový systém dodává křišťálově čistý zvuk směrem k hráči i publiku a je navržen tak, aby zněl přesně u zdi, u stolu nebo při otevřeném výkonném prostoru. Reproduktory vyčnívají směrem k přehrávači z jemných portů těsně nad klíči a směrem k publiku od vodičů směřujících dozadu. Dva konektory pro sluchátka umožňují tiché přehrávání kdykoliv.

Parametry produktu

Základní parametry

  • USB port Ano
  • Počet zvuků 18
  • Počet kláves 88

Další vlastnosti

Značka: Casio
Počet zvuků: 18
Počet kláves: 88

Konektivita

USB port: Ano
Připojení k PC: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 132,2 cm
Výška: 10,2 cm
Hloubka: 23,2 cm
Hmotnost: 11,1 Kg

Ostatní

Kód produktu: 25009965

Všechny parametry

Recenze Casio PX S1000 černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Casio PX S1000 černé