Casio CTK-3500

4 999 Kč ? Ušetříte 24 % 3 790 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 37,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektronické klávesy Casio CTK-3500 jsou vybaveny klaviaturou s 61 klávesami s dynamikou a polyfonií max. 48 hlasů. Jsou vhodné pro výuku hry pro začátečníky. K dispozici je 400 vestavěných zvuků hudebních nástrojů a na výběr je i ze 100 vestavěných rytmů a 50 rytmů Dance Music. Umožňuje využívání doprovodných stylů s funkcemi jako Start, Stop, Synchro a Fill-In. Keyboard CTK-1500 obsahuje 100 vestavěných skladeb a výukový systém, který doprovází začátečníky několika skladbami a učí jejich samotné hře na nástroj. O zvuk se stará dvojice reproduktorů o průměru 10 cm a zesilovač s výkonem 2 x 2W. Zadní panel obsahuje vstup pro Audio In, vstup pro pedál SUSTAIN, USB port pro propojení s externí aplikací a výstup pro sluchátka. Keyboard je možné napájet pomocí 9,5V adaptéru, který je součástí balení nebo pomocí 6 ks AA baterií. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 24 %

Zvažte i tento produkt

Casio CTK 4400

Casio CTK 4400

S kompaktními klávesami CTK-4400 si užijete hudební zábavu tak, že každé představení bude jedinečný zážitek. S vestavěným efektem Hall (koncertní síň) to můžete udělat jednoduchým způsobem.…

  • USB port: Ano
  • Počet zvuků: 600
  • Počet kláves: 61

Zobrazit produkt

Popis produktu

Klávesy s dynamikou

Elektronické klávesy Casio CTK-3500 nabízejí začínajícím hudebníkům hodně zábavy, pokročilé výukové funkce, širokou paletu zvuků různých hudebních nástrojů, klaviaturu s dynamikou a možnost jednoduchého vytváření tanečních skladeb. 
Klaviatura je velmi příjemná a pocitově připomíná klavír. Díky dynamické citlivosti mohou hráči vytvořit jednotlivé tóny silou úhozu. Samozřejmostí je i možnost využívání doprovodných stylů s funkcemi Start / Stop, Intro, Normal / Fill-in, Variation / Fill-in, Synchro / Ending.

Bohaté zvuky

Mezi celkem čtyřmi stovkami hudebními registry najdete nástroje z celého světa a nechybí ani 100 automatických doprovodů. Výšku tónu lze upravovat pomocí modulačního kolečka na boční straně a díky portu USB lze klávesy propojit s počítačem a využívat General MIDI (Level 1).

Dance Music Mode a DJ efekty

Velkým lákadlem těchto kláves je také zabudovaný Dance Mode. Ten umožňuje rychlé vytváření chytlavých tanečních skladeb pomocí stisku jedné klávesy. Spouštět lze bicí nástroje, basový doprovod a dva typy syntezátorů. 
Skladby jde navíc oživit pomocí několika zvířecích pomocníků. Pes Up-Down Ziggy, chameleón Dramatické Chang, had Rolly Sam, krokodýl Filtering Tony, tygr Mr. Chops a panda Ending Jo jsou ve skutečnosti DJ efekty, pomocí kterých lze měnit tóninu, vytvářet nástupy, breaky, přerušovat tempo nebo měnit jednotlivé pasáže skladby. Ovládání je velmi intuitivní a s touto funkcí si užije zábavu celá rodina.

Výukový systém

Pomoci Aplikace Chordana se můžete interaktivně naučit celou řadu skladeb různých žánrů - na displeji vašeho mobilu nebo tabletu vidíte klávesy, které je třeba stisknout. Výuka tak připomíná spíše hru. Kromě aplikace je výukový systém zabudovaný i v klávesách. Režim Step Up Lesson s vámi procvičí skladbu po malých částech, které je snadné si zapamatovat, a pokud klaviatura zjistí, že se vám nedaří, simulovaným lidským hlasem vám bude napovědět čísla jednotlivých prstů. Klávesy vám také dají na výběr mezi procvičováním levé, pravé nebo obou rukou. Samozřejmostí je zabudovaný metronom.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet zvuků 400
  • Počet kláves 61

Další vlastnosti

Značka: Casio
Počet zvuků: 400
Počet kláves: 61

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 99 cm
Výška: 13 cm
Hloubka: 36 cm
Hmotnost: 5,2 Kg

Ostatní

Kód produktu: 4971850314660

Všechny parametry

Recenze Casio CTK-3500

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Casio CTK-3500