Casio CT-S1 elektronické klávesy červené


USB port: Ano, Počet zvuků: 61, Počet kláves: 61, AUX vstup: Ano Více info

Barva


Cena 7 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 79 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kompaktní klávesy Casio CT-S1 v červeném provedení jsou vybaveny klaviaturou se 61 klávesami a pyšní se technologií se zdrojem zvuku AiX a technologií Horizontal Bass Reflex.

Váš styl, vaše klávesy

Představte si svůj svět plný hudby. S CT-S1 je život lepší v harmonii. Jednoduchý klasický design je minimalistickým doplňkem každé místnosti a můžete se vyjádřit – kdekoli a kdykoli – prostřednictvím hudby, která odráží vaše emoce a přináší radost a štěstí. Proměňte svoji náladu a styl ve vlastní osobní zvuk. Udělejte si hudbu podle sebe. Definujte se ve zvuku.

Jednoduchý design

Vneste do svého světa život a světlo s CT-S1 - minimalistický design, který vám umožní soustředit se výhradně na hudbu. Vychutnejte si čistou esenci hudebnosti klaviatury a rozvíjejte svůj jedinečný styl. Funkčnost a design, který je o vás, s jednoduchým rozhraním a barevnou paletou, které vyhovují každé estetice a doplňují jakýkoli dekor. Vytvořte dokonalou atmosféru s elegantním vzhledem a povznášejícím zvukem CT-S1. Zlepšete si náladu a rozzařte den.

Výjimečný zvuk

Vneste do své hudby živost a emoce s CT-S1. Inovativní technologie, která obsahuje zdroj zvuku AiX, je navržena tak, aby umožnila elektronickým nástrojům produkovat dokonalé tóny a v kombinaci s integrovaným akustickým zvukovým systémem oživit každou notu. Povzbuďte svou inspiraci a energii k dalšímu hraní.

Technologie AiX Sound Source

Jádrem CT-S1 je technologie AiX Sound Source, která vytváří skutečné zvuky a zážitky každého nástroje. Klávesisté si mohou vybrat ze 61 dokonale vytvořených tónů – včetně akustického klavíru, elektrického klavíru a varhan – takže si zaručeně najdete své oblíbené. Casio ADVANCED TONES, vyvinuté odbornými inženýry, vám umožní zažít majestátnost a atmosféru výkonu s moderní lehkostí.

Oživte svět zvuku, který vás inspiruje

Zažijte dynamické zvuky s nově vyvinutým vestavěným reproduktorovým systémem CT-S1. Inovativní technologie Horizontal Bass Reflex a speciálně navržené reproduktory poskytují jasné, svěží tóny se silným basovým „úderem“ v elegantní a kompaktní formě. Posuňte svůj hudební zážitek o krok dále a ponořte se do svěžích zvukových ploch uprostřed plné síly prostorového zvuku. Zachovejte vynikající kvalitu zvuku při jakémkoli decibelu pomocí funkce Volume-Sync EQ, která automaticky upraví přítomnost basů a výšek i při nízké hlasitosti.

Spojte život, prostor a zvuk v dokonalé harmonii

S čistou esencí hudebních nástrojů ve svém jádru, základní klávesy, reproduktory a minimalistický design přidávají CT-S1 ke snadné funkčnosti a ovládání, takže zažijete to nejlepší z hratelnosti a můžete se soustředit na hudbu. Síť reproduktorů klávesnice, která je k dispozici v černé, bílé nebo červené barvě, s tkaninou se smíšenou barevnou texturou přesahuje délku konzole, čímž přispívá k širokému zážitku ze zvukové scény. Elegantní vzhled poskytuje ideální minimální estetiku, hladce zapadne do jakéhokoli interiéru a umožní vašemu životu a vaší hudbě zazářit.

Malé rozměry, velká inspirace

Kompaktní design CT-S1 zajišťuje, že hudbu budete mít vždy u sebe a můžete ji kdykoli a kdekoli přehrát. Žádná příprava. Žádné problémy s ukládáním. Hudba a inovace budou vždy na dosah ruky. Štíhlé tělo se vejde do každého prostoru a poskytne vám flexibilitu, takže svůj herní styl snadno přizpůsobíte vaší náladě. Nechybí dokonce poutka na připevnění řemínku, takže můžete zažít svobodu hraní bez stojanu nebo stolu. Ať už sedíte na pohovce obklopeni rodinou, nebo relaxujete ve své ložnici, hrajte kdykoli a kdekoli budete mít chuť a náladu.

Oživte své kreativní nápady

CT-S1 vás nikdy nepřestane inspirovat. S bezdrátovým MIDI a audio adaptérem WU-BT10 (*prodává se samostatně) můžete spárovat svůj chytrý telefon nebo tablet s klávesnicí a poslouchat nebo hrát spolu s vašimi oblíbenými skladbami prostřednictvím výkonného reproduktorového systému CT-S1. Aplikace Chordana Play vám umožňuje přizpůsobit si své zážitky. V režimu zvuku změňte tóninu a upravte tempo. Pomocí tlačítek „zrušit melodii“ nebo „zrušit doprovod“ přeměňte svou oblíbenou hudbu na doprovodnou skladbu a hrajte spolu. Lesson Mode využívá schopnost MIDI k individualizaci vašich hodin a dělá učení zábavou. Další aplikace a externí zařízení s podporou MIDI zaručují, že experimentování nebude nijak omezeno, protože budete neustále objevovat nové a zábavné způsoby poslechu, přizpůsobování a vytváření hudebních zážitků.

Technické parametry

 • 61 kláves s dynamikou úderu

 • 3 úrovně citlivosti dynamiky úderu + vypnuto

 • Polyfonie max. 64 hlasů

 • 61 předprogramovaných zvukových registrů

 • Efekty: Reverb (24 typů), Chorus, Delay, DSP, Ekvalizér (10 předvoleb)

 • Aktivní efekty: surround, ekvalizér

 • Efekt aplikovaný na externí vstupy Bluetooth a Audio IN: potlačení zpěvu (pro skladby nahrané ve standardním stereo záznamu)

 • Metronom s nastavitelným počtem dob v taktu (0–16) a nastavitelnou hlasitostí

 • MIDI paměť na 1 skladbu (max. 40 000 not)

 • Počet demo skladeb: 11

 • Nastavení transpozice, ladění, posun oktávy, 17 systémů ladění

 • Funkce APP pro připojení smart přístrojů

 • Konektory: sluchátka, Audio In, USB to HOST, USB to DEVICE, konektor pro pedál

 • Napájení: 6 ks AA baterií nebo adaptérem AD E95100 (je součástí dodávky)

 • Reproduktory: 2× 2,5 W

 • Rozměry: 93 × 25,8 × 8,3 cm

 • Hmotnost: 4,5 kg bez baterií

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

USB port Ano
Počet zvuků 61
Počet kláves 61
AUX vstup Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Casio CT-S1 elektronické klávesy červené

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno