Carneo Soniq+ černé chytré hodinky

14× Zobrazit


Chytré hodinky, LCD barevný displej, Bluetooth: Ano, NFC: Ne, Voděodolnost: Ano, Počet dní výdrže baterie: 7, Funkce: senzor tepové frekvence, měrění tlaku, gyroskop, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření, vzdálenosti, Integrovaný hudební přehrávač: Ne, Bezdrátové nabíjení: Ne, Podporovaný OS: iOS. Více info

Barva


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 10 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

14×

90.8% Kvalita
Výborná

93.8% Hodnota za peníze
Výborná

14 nákup

Zobrazit 14 recenzí

Popis produktu

Moderní fitness hodinky Carneo Soniq+ v černé barvě disponují přehledným barevným IPS displejem. Monitorují vaši aktivitu během dne. Spárovat je můžete s mobilním telefonem prostřednictvím Bluetooth a na základě toho vás upozorní na příchozí hovory, SMS nebo e-maily. Displej se aktivuje jednoduchým otočením zápěstí. Nabízejí několik užitečných funkcí - automatické měření krevního tlaku/tepu srdce/tělesné teploty, okysličení krve, měření spálených kalorií, gyroskop, krokoměr a monitor kvality spánku. Při sportovní aktivitě si můžete nastavit 5 sportovních režimů. Možnost nastavení různých ciferníků. Hodinky jsou odolné vůči vodě a prachu - certifikace IP67. Výdrž na jedno nabití je 5-7 dní. Doba nabíjení 2 hodiny. Aplikace v českém a slovenském jazyce. Kompatibilita s Android a iOS.

Elegantní fitness hodinky

Fitness hodinky Carneo Soniq+ zaujmou minimalistickým designem se sportovním duchem. Barevný IPS displej je přehledný a nabízí možnost nastavení vzhledu ciferníku ve více verzích. Displej je zároveň zapuštěn do náramku, takže nikde nevyčnívá. Aktivuje se jednoduchým otočením zápěstí. Spárování s mobilním telefonem je jednoduché a v přehledné aplikaci můžete sledovat přehled vaší denní aktivity v českém a slovenském jazyce. Hodinky vás upozorní na příchozí hovory, SMS nebo e-maily. Jsou schopny identifikovat volajícího, takže nebudete muset sahat pro mobil, abyste věděli, kdo vám volá. Všechny informace se zobrazují na IPS displeji, ale i ve vašem smartphonu. Jsou kompatibilní s operačním systémem iOS (8.2 výše) a Android (4.4 výše).

Funkce pro zdravější život

V rámci monitoringu vašeho zdraví hodinky poskytují možnost automatického měření krevního tlaku, tepu srdce, měření tělesné teploty a okysličení krve 24 hodin denně. Nabízejí i možnost měření spálených kalorií, krokoměr - měření vzdálenosti/času pohybu a monitor kvality spánku.

5 sportovních režimů

Funkce Sport vám nabízí možnost nastavení 5 sportů - běh, chůze, cyklistika, turistika a basketbal. Díky tomu můžete během celého dne sledovat potřebné údaje při aktivitě, jako jsou srdeční tep (včetně zobrazení vašich zón srdeční aktivity), vzdálenost, spálené kalorie a celkový čas aktivity. Monitorování tepu probíhá během celého dne i mimo sportovní aktivity. Také měření tělesné teploty a krevního tlaku. Při sledování spálených kalorií je i možnost nastavení si denního cíle.

Dlouhá výdrž a odolnost

Hodinky jsou vybaveny baterií s výdrží cca 5-7 dní. Opětovné nabití trvá asi 2 hodiny. Nabíjí se prostřednictvím magnetického USB kabelu, který je součástí balení. Praktickou stránkou je voděodolnost a odolnost vůči prachu, kterou disponují. Podle certifikace splňují úroveň IP67. Silikonový řemínek s kovovou přezkou je odolný a příjemný na dotek, což umožňuje komfortní nošení fitness hodinek během celého dne.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měření vzdálenosti, výpočet kalorií, měrění tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

4,8 / 5

14 recenzí Carneo Soniq+ černé chytré hodinky

90.8% Kvalita
Výborná

93.8% Hodnota za peníze
Výborná

Martin

30. 7. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Velmi lehké na ruce, kvalitní zpracování
  • Nic

Přesné měření krevního tlaku, lze zkalibrovat podle originálního tlakoměru, spárování s mobilem bez problémů, super poměr cena /výkon


HANA

7. 6. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VynikajicíTomáš

18. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


  • Jednoduchost

Miroslav

16. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • kvalita,cena
  • nic

Pěkný vzhled,přehlednost a kvalita