Carneo Soniq+ černé

Zobrazit

  • Výprodej −53 %

Black Friday

Platí už jen

1 den 16 hodin

NFC: Ne, Funkce: výpočet kalorií, měření vzdálenosti, měrění tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ne,

Barva


Black Friday cenaSleva 53 % 833 Kč

Ušetřite: 957 Kč

Doporučená cena výrobcem: 1 790 Kč

8,33 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Moderní fitness hodinky Carneo Soniq+ v černé barvě disponují přehledným barevným IPS displejem. Monitorují vaši aktivitu během dne. Spárovat je můžete s mobilním telefonem prostřednictvím Bluetooth a na základě toho vás upozorní na příchozí hovory, SMS nebo e-maily. Displej se aktivuje jednoduchým otočením zápěstí. Nabízejí několik užitečných funkcí - automatické měření krevního tlaku/tepu srdce/tělesné teploty, okysličení krve, měření spálených kalorií, gyroskop, krokoměr a monitor kvality spánku. Při sportovní aktivitě si můžete nastavit 5 sportovních režimů. Možnost nastavení různých ciferníků. Hodinky jsou odolné vůči vodě a prachu - certifikace IP67. Výdrž na jedno nabití je 5-7 dní. Doba nabíjení 2 hodiny. Aplikace v českém a slovenském jazyce. Kompatibilita s Android a iOS.

Elegantní fitness hodinky

Fitness hodinky Carneo Soniq+ zaujmou minimalistickým designem se sportovním duchem. Barevný IPS displej je přehledný a nabízí možnost nastavení vzhledu ciferníku ve více verzích. Displej je zároveň zapuštěn do náramku, takže nikde nevyčnívá. Aktivuje se jednoduchým otočením zápěstí. Spárování s mobilním telefonem je jednoduché a v přehledné aplikaci můžete sledovat přehled vaší denní aktivity v českém a slovenském jazyce. Hodinky vás upozorní na příchozí hovory, SMS nebo e-maily. Jsou schopny identifikovat volajícího, takže nebudete muset sahat pro mobil, abyste věděli, kdo vám volá. Všechny informace se zobrazují na IPS displeji, ale i ve vašem smartphonu. Jsou kompatibilní s operačním systémem iOS (8.2 výše) a Android (4.4 výše).

Funkce pro zdravější život

V rámci monitoringu vašeho zdraví hodinky poskytují možnost automatického měření krevního tlaku, tepu srdce, měření tělesné teploty a okysličení krve 24 hodin denně. Nabízejí i možnost měření spálených kalorií, krokoměr - měření vzdálenosti/času pohybu a monitor kvality spánku.

5 sportovních režimů

Funkce Sport vám nabízí možnost nastavení 5 sportů - běh, chůze, cyklistika, turistika a basketbal. Díky tomu můžete během celého dne sledovat potřebné údaje při aktivitě, jako jsou srdeční tep (včetně zobrazení vašich zón srdeční aktivity), vzdálenost, spálené kalorie a celkový čas aktivity. Monitorování tepu probíhá během celého dne i mimo sportovní aktivity. Také měření tělesné teploty a krevního tlaku. Při sledování spálených kalorií je i možnost nastavení si denního cíle.

Dlouhá výdrž a odolnost

Hodinky jsou vybaveny baterií s výdrží cca 5-7 dní. Opětovné nabití trvá asi 2 hodiny. Nabíjí se prostřednictvím magnetického USB kabelu, který je součástí balení. Praktickou stránkou je voděodolnost a odolnost vůči prachu, kterou disponují. Podle certifikace splňují úroveň IP67. Silikonový řemínek s kovovou přezkou je odolný a příjemný na dotek, což umožňuje komfortní nošení fitness hodinek během celého dne.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce výpočet kalorií, měření vzdálenosti, měrění tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení