Carneo SlickFit Oxygen+ černé

Zobrazit


NFC: Ne, Funkce: měrění tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ne,


Cena 1 590 Kč

Sleva 11 % z původní cena: 1 790 Kč Zobraziť nápovědu

15,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,3 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Stylový fitness náramek Carneo SlickFit Oxygen+ v černém barevném provedení bude sledovat vaši aktivitu během celého dne. Na první pohled zaujme nadčasovým designem, který v sobě ukrývá kopec praktických funkcí. Vybaven je dotykovým 1,3 palcovým IPS displejem s rozlišením 240 x 240 px. Na výběr budete mít z 8 sportovních režimů, během kterých vám změří tepovou frekvenci, ujeté kroky, spálené kalorie a jiné. Nechybí ani oznámení z vašeho chytrýho telefonu jako jsou SMS, příchozí hovor či upozornění ze sociálních sítí. Náramek je vodotěsný dle specifikace IP68. Vnitřek v sobě ukrývá 160 mAh baterii, která vydrží cca 7-10 dnů.

Nadčasové provedení

Fitness náramek se stane vaším praktickým společníkem, který se hodí ať už k běžnému nebo sportovnímu oblečení. Přichází v nadčasovém elegantním černém provedení s barevným 1,3 palcovým IPS displejem, který vám zobrazí funkce či oznámení v rozlišení 240 x 240 bodů. Otočením ruce rychle a jednoduše aktivujete displej fitness náramku. Navíc je odolný vůči vodě a prachu, a to díky certifikací IP68. Náramek je vybaven baterií s kapacitou 160 mAh, a ta vám zebezpečí 7 až 10 dní nepřetržitého používání.

Praktické funkce

Náramek Carneo SlickFit Oxygen+ bude sledovat vaši celodenní aktivitu pomocí praktický výbavy skvělých funkcí. Vybrat si budete moci až z osmi sportovních aktivit a to včetně plavání. Během vašich aktivit vám náramek bude měřit spálené kalorie, ujeté kroky a také celkový čas aktivity. Vybaven je také senzorem tepové frekvence a díky tomu vám během aktivity bude měřit i váš srdeční tep. Nechybí také funkce sledování spánku nebo klasické zobrazení času, data a dne. Všechna data se ukládají do aplikace Carneo Fit, kde se následně zanalyzují. Samozřejmostí je technologie Bluetooth 4.0, díky které budete dostávat oznámení a upozornění z mobilu přímo do náramku. Spárovat jej můžete s operačním systémem iOS a Android.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měrění tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

4,3 / 5

3 recenze Carneo SlickFit Oxygen+ černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Radim

10. 3. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Jsem s tim velice spokojenej ale musím dát mínus dlouho nevydrží baterie
  • Baterie nevydrží

Vít

10. 2. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoJesse

4. 1. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Hezký vzhled
  • Jednoduchost
  • Materiál
  • Čeština
  • Hranatý display

Hodinky vypadají opravdu velice dobře. fungují svižně (funkce nevyzkoušené), párování bez problému. Bohužel po prvním zapnutí mě zarazil hranatý display, který se mi tam absolutně nelíbí. Kdyby byl kulatý, hodinky jsou dokonalé.