Carneo Heiloo HR+ černé

  • Výprodej

Chytré hodinky, LCD barevný displej, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 7, Funkce: senzor tepové frekvence, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 2 049 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kovové chytré hodinky Carneo Heiloo HR+ s vyměnitelným silikonovým řemínkem mají 1,28" IPS displej, certifikaci IP67, funkce monitorování zdraví, 11 sportovních režimů a funkci BT Call. Hodinky jsou kompatibilní se systémy iOS a Android.

Elegantní chytré hodinky

Carneo Heiloo HR+ jsou chytré fitness hodinky s kovovým tělem a vyměnitelným silikonovým řemínkem, který je velmi příjemný na dotek. Barevný 1,28palcový IPS displej vás zaujme na první pohled. Certifikace IP67 zaručuje odolnost proti vodě a prachu. V nabídce je celá řada moderních ciferníků, takže si každý může vybrat ten, který mu nejlépe vyhovuje. Chcete jako ciferník hodinek použít vlastní fotografii? Žádný problém.

Pečujte o své zdraví

Hodinky měří srdeční tep, krevní tlak, úroveň okysličení krve, stres, BMI, ujetou vzdálenost, spálené kalorie a kvalitu spánku. Sledují celý průběh vašeho spánku zobrazením spánkových fází, jako je REM, hluboký a lehký spánek. Sledování srdečního tepu je možné po celý den i mimo sportovní aktivity. Připomínky k dodržování pitného režimu vám pomohou udržet hydrataci a průvodce dechovými cvičeními pomáhá snižovat stres. Pomocí funkce kardio index zjistíte aktuální stav a kondici svého srdce. Funkce Body battery zobrazuje stav energie vašeho těla během dne.

Sportovní režimy

K dispozici je až 11 sportovních režimů, které přehledně zobrazují všechny potřebné údaje během aktivity, jako je aktuální tepová frekvence, ujetá vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity nebo zobrazení trasy na mapě díky GPS v telefonu. Kontrola pohybu vás upozorní na nečinnost.

Nadprůměrná výdrž

Hodinky obsahují baterii s kapacitou 200 mAh a výdrží 5-7 dní. Aplikace Carneo Fit je k dispozici pro zařízení se systémy iOS a Android. Aplikace shromažďuje všechna data naměřená hodinkami a zobrazuje je ve statistických grafech. Všechna naměřená data můžete také zobrazit v historii. Pro milovníky hudby a fotografování je k dispozici ovládání hudby a dálkové ovládání fotoaparátu v telefonu. Chcete se vydat na výlet do hor, ale nevíte, jaké bude počasí? Na hodinkách si můžete zobrazit aktuální počasí s šestidenní předpovědí.

Telefonování a oznámení

Díky funkci BT Call můžete volat přímo z hodinek, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy nebo tašky. Samozřejmostí je zobrazování zpráv a oznámení přímo na hodinkách, takže můžete mít přehled o všem, co se děje.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce senzor tepové frekvence
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Carneo Heiloo HR+ černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi