Carneo GuardKid+ 4G Platinum růžové

Zobrazit

NFC: Ne, Funkce: měření vzdálenosti, krokoměr, gyroskop, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ne Více info

Barva


Cena 2 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 28 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Inteligentní hodinky Carneo GuardKid+ 4G Platinum disponují pěkným 1,45" TFT displejem, SOS tlačítkem a nechybí ani praktická oboustranná komunikace pomocí videohovorů či skrytého odposlechu.

Aplikace a baterie Carneo GUARD

Aby hodinky Carneo GuardKid+ 4G Platinum správně fungovaly, je třeba vložit datovou SIM kartu, po jejímž vložení budou kompatibilní s telefony se systémem Android a iOS. S aplikací Carneo GUARD tak budete mít k dispozici všechny potřebné funkce. Hodinky budou napájeny Li-Pol baterií s kapacitou 1000 mAh a maximální výdrží až 5 dní na jedno nabití.

Praktické funkce pro sledování dětí

Kromě klasických funkcí, jako jsou čas, stopky, kalendář nebo budík, mají hodinky funkce, které ocení zejména rodiče. Najdete zde funkce, jako je přijímač GPS, s nímž můžete sledovat pohyb svých dětí s přesností na 5 m. Skvělá je také možnost komunikovat s dětmi pomocí hodinek díky hlasovým zprávám nebo videohovorům. Ke všem uloženým kontaktům lze přiřadit fotografii, což je užitečné pro velmi malé děti, které ještě neumějí číst. Aplikace Carneo GUARD zase umožňuje zobrazit aktuální polohu a také historii pohybu ve zvoleném datu. Oceníte také skvělou funkci GEO fence, která umožňuje nastavit místa, která jsou pro vaše dítě bezpečná. Po opuštění bezpečné zóny se zobrazí upozornění. Nechybí však ani tlačítko SOS, dálkové vytváření fotografií, krokoměr, hudební přehrávač, přehrávač videa, kalkulačka, výuka matematiky nebo praktická výuka angličtiny.

Vzdálený odposlech

Ke všemu jsouhodinky Carneo vybaveny mikrofonem, který umožňuje odposlouchávat jejich okolí. Stačí zavolat na číslo SIM karty v hodinkách z mobilního telefonu a můžete okamžitě poslouchat. Praktická kamera na hodinkách vám zase umožní nejen slyšet, ale také vidět, co se kolem vašeho dítěte děje.

Velký displej, odolnost a skvělé zabezpečení

Veškerý obsah máte k dispozici na velkém 1,45" TFT displeji s praktickým dotykovým ovládáním a rozlišením 240 x 240 pixelů. Ke všemu jsou hodinky voděodolné díky certifikátu odolnosti IP67 . Samozřejmostí je také skvělé zabezpečení používaných dat díky aplikaci Carneo GUARD. Všechna vaše odeslaná data tak zůstanou v prvotřídním zabezpečení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měření vzdálenosti, krokoměr, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Carneo GuardKid+ 4G Platinum růžové

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

Lukáš

7. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Super hodinky na hlídání dětí
  • Líbí se mé dceři
  • Spolehlivost, výdrž baterie, vzhled
  • snadná instalace simkarty
  • mobilní aplikace iOS
  • zobrazení GPS polohy, skyté focení a skrytý odposlech

S hodinkami jsem naprosto spokojený. fungují přesně jak jsem očekával. Překvapila mě výdrž baterie, kdy večer má dcera po denním využívání 70 %, takže i kdyby jsem zapomněli nabít, tak dva dny vydrží hodinky bez problémů. Bez problémů jsem se dovololal na technickou podporu, když jsem potřeboval poradit. Za mě super produkt, který bych doporučil. Sám mám Garmin EPIX 2, ale na hlídání dětí bych opět sáhnul po Carneo hodinkách. Hlídacích funkcí je nespočet i komunikačních, ale hodinky jsem primárně pořídil na přání dcery, protože má období, kdy se víc bojí a tím že hodinky má, je výrazně klidnější a spokojenější.


Rudolf

30. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Umí to co mají v popisu

Dcera se nám dovolá,máme přehled kde je.