Carneo Gear+ platinum stříbrné

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • Výprodej

Chytré hodinky, OLED displej, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 7, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, gyroskop, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření, vzdálenosti, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 1 498 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 150 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Carneo Gear+ platinum ve stříbrné barvě, 1,22" dotykový OLED displej s temperovaným sklem, Bluetooth, voděodolnost, výdrž baterie 7 dní, senzor tepové frekvence, měření krevního tlaku, krokoměr, gyroskop, monitoring spánku, výpočet kalorií, výpočet vzdálenosti, oznámení, 9 sportovních režimů, kompatibilní s OS Android a iOS, nabíjení z USB, typ nabíjení dock, hliníkové pouzdro, silikonový řemínek, v balení nabíjecí kabel.

Kvalitní smart hodinky ve stylovém dizajnu

Smart hodinky Carneo Gear+ platinum ve stříbrné barvě se stanou jedinečným pomocníkem při monitorování pohybové aktivity během celého dne. Na 1,22" barevném OLED displeji můžete sledovat upozornění na příchozí hovory, SMS nebo zprávy z jiných aplikací. Jednoduchým otočením ruky se displej znovu aktivuje. Displej je dobře čitelný a nevyčnívá z náramku. OLED technologie šetří energii, v případě potřeby rozsvítí pouze pixely, které něco zobrazují. Elegantní bílý náramek je vyroben z kvalitního silikonu, který je příjemný na dotek. Hodinky nabízejí na výběr 9 sportů při funkci Sport. Během sportování monitorují srdeční tep, spálené kalorie, délku celkové aktivity a vzdálenost. Kapacita baterie je 110 mAh. Výdrž je až 7 dní na jedno nabití. Smart hodinky jsou vysoce odolné, nezaleknou se ani vody díky voděodolnosti na úrovni IP67. Technologie Bluetooth umožňuje snadné spárování hodinek se chytrým telefonem. Hodinky jsou kompatibilní s operačním systémem Android a iOS. K dispozici je i aplikace v českém jazyce.

Sledování životních funkcí

Smart hodinky jsou vybaveny funkcí automatického měření srdečního tepu během celého dne, a to v rámci sportovní aktivity i mimo ni. Nastavit lze i upozornění při překročení vámi zadané hodnoty tepu. Kromě toho nabízejí automatické měření krevního tlaku během celého dne, měření ujeté vzdálenosti, měření spálených kalorií s možností nastavení vašeho denního cíle, menstruační kalendář, celkový čas aktivity a krokoměr (možné zobrazení trasy na mapě).

Monitoruje váš spánek

Jedním z důležitých atributů při sledování zdravotního stavu je i kvalita spánku. Po spárování hodinek s vaším chytrým telefonem můžete vidět v aplikaci přehlednou statistiku vašeho spánku. Analyzují se i různé fáze spánku (hluboký spánek, lehký spánek a vaše probuzení), na základě čeho se vyhodnotí celková kvalita spánku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měření vzdálenosti, výpočet kalorií, měření tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Carneo Gear+ platinum stříbrné

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi