Carneo G-Cross Platinum černé

Zobrazit

  • Výprodej

Chytré hodinky, LCD barevný displej, Bluetooth: Ano, NFC: Ne, Voděodolnost: Ano, Počet dní výdrže baterie: 2, Funkce: senzor tepové frekvence, měrění tlaku, gyroskop, barometer, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií,, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač: Ne, Bezdrátové nabíjení: Ne, Podporovaný OS: iOS. Více info


Cena 1 398 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 14 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Elegantní smart hodinky Carneo G-Cross Platinum v černém provedení zaujmou na první pohled skvěle zpracovaným designem a pěkným displejem. Vybaveny jsou 1,3" LCD dotykovým displejem s rozlišením 240 × 240 pixelů. Samozřejmostí je podpora fitness funkcí, nechybí krokoměr, monitoring spánku a měřič srdečního tepu. Dále nechybí ani možnost přidání SIM karty, což hodinkám umožňuje různé smart funkce, jako jsou oznámení, telefonování nebo psaní zpráv přímo z hodinek. Hodinky vám také pohlídají pitný režim nebo upozorní na dlouhodobou nečinnost. Energii zabezpečí 480mAh baterie s výdrží až 3 dny. Hodinkám nechybí voděodolné tělo s krytím IP67. Hodinky mají i Jiné funkce, jako např. GPS tracking, kompas, měření tlaku vzduchu nebo alarm.

Telefonování a notifikace

Díky podpoře SIM karty můžete hodinky používat jako samostatné zařízení. Hodinky tak umožňují psaní a čtení SMS. Zobrazují zprávy a oznámení ze sociálních sítí a aplikací, jako jsou Facebook, Messenger nebo WhatsApp.

Fitness funkce

Funkce fitness s možností výběru z 5 módů sportů přímo v zařízení, měření všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity, průměrná rychlost, průměrná kadence a průměrné tempo. Hodinky také měří tep během celé sportovní aktivity, díky čemuž máte možnost si svůj tep udržovat v požadované výšce a tím spálit co nejvíce kalorií.

Udrží vás aktivní

Chytré hodinky Carneo G-Cross Platinum disponují také funkcemi pro sledování vaší každodenní aktivity. Hodinky spočítají kroky, spálené kalorie a třeba vzdálenost, kterou jste za den ušli. Dále ohlídají váš pitný režim nebo vás upozorní na dlouhodobou neaktivitu. Veškeré naměřené hodnoty si budete moci zobrazovat v přehledné aplikaci Carneo Fit. V aplikaci si budete moci nastavovat cíle svých aktivit a sledovat, jestli se každý den zlepšujete. To vám umožní zlepšít svou kondici, nebo se prostě udržet stále aktivní. 

OBSAH BALENÍ

  • 1× hodinky Carneo G-Cross Platinum
  • 1× nabíjecí kolík
  • 1× uživatelská příručka
  • 1× jehla pro otevření slotu pro SIM kartu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, výpočet kalorií, měrění tlaku, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Carneo G-Cross Platinum černé

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

JITKA

2. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Je možno využívat samostatně na volání vložením SIM
  • Cena
  • zatím nic, používají je děti 9 a 11 let a jsou spokojené

Pro naše děti dostačující, hlavně se mi líbí, že se dají použít samostatně na volání. Baterie by mohla vydržet víc, ale za ty peníze si nestěžujeme :-)