Carneo Combo A9600 s magnetickým držákem + zadní kamera šedá

 • Výprodej

Auto-Moto navigace, Úhlopříčka: 6,88", Magnetický držák, Interní paměť, Podpora paměťových karet: micro SDHC, Asistent řazení do pruhů, Upozornění na limity/radary, Hlasové ovládání, Smart notifikace, 3D zobrazení budov, TIR mód. Více info


Cena 4 990 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Automobilová navigace Carneo Combo A9600 v šedém provedení, 6,88" dotykový LCD displej, rozlišení 1280 × 480 px, 4jádrový procesor Spreadtrum SL8541E, Cortex-A53, rozlišení přední kamery Full HD 1920 × 1080 px (úhel záběru 140°), rozlišení zadní HD kamery 1080 px (úhel záběru 120°), magnetický držák, interní paměť 16 GB, podpora micro SDHC (až do 64 GB), G-senzor, asistent řazení do jízdních pruhů, automatický přepočet trasy, alarm rychlostní/bezpečnostní kamery, možnost přidat bod zájmu, automatické načítání datových stránek, možnost změny zobrazení mapy 3D zobrazení budov, smart oznámení, TIR mód, MP3 přehrávač, hlasové ovládání, Bluetooth, OS Android 8.1, 4G/LTE, Wi-Fi, součástí balení je zadní kamera, GPS anténa a napájecí adaptér.

GPS navigace a autokamera v jednom

Automobilová navigace Carneo Combo A9600 je vybavena přehledným dotykovým displejem s úhlopříčkou 6,88". Součástí balení je i zadní kamera, takže kromě GPS navigace nabízí i funkci autokamery se záznamem jízdy, multimediální přehrávač a FM transmiter - vysílač. K dispozici je i mobilní aplikace , která díky podpoře 4G připojení nebo Wi-Fi umožňuje online sledování dění kolem vás.

Navigace

Díky navigaci bude orientace na vašich cestách velmi jednoduchá. Stačí kliknout na tlačítko "Navigace" a zvolit požadovanou trasu. V případě více nainstalovaných navigačních aplikací vám navigace zobrazí jejich seznam. Vybrat si můžete jakoukoliv navigační aplikaci, která podporuje systém Android - včetně předinstalované aplikace Sygic nebo Google maps.

Autokamera, Parkovací mód a G-senzor

Vestavěná přední Full HD kamera s úhlem záběru 140° automaticky nahrává dění před vámi během jízdy. K dispozici je i zadní HD kamera s úhlem záběru 120°. Připojením zadní kamery se ukládá záznam i v duálním režimu. Po zařazení zpátečky vám autokamera v parkovacím režimu nabídne náhled zadní kamery s praktickými pomocnými čarami, které usnadňují couvání. G-senzor automaticky spustí záznam při nehodě a chrání ho před vymazáním. V případě zaparkovaného auta se automaticky spustí nahrávání, pokud zařízení identifikuje pohyb před vozidlem nebo pokud G-senzor identifikuje otřes vozidla.

Podpora Wi-Fi/4G a další funkce

Oblíbenou hudbu nebo videa můžete přehrávat pomocí multimediálního přehrávače, a to online nebo uložené ve vašem zařízení. Díky podpoře 4G a Wi-Fi je to velmi jednoduché. Stačí vložit do zařízení 4G/3G datovou SIM kartu nebo využít připojení Wi-Fi. Zařízení je také možné využít jako Wi-Fi hotspot pro připojení dalších zařízení podporujících Wi-Fi. 

Funkce ADAS pro maximální bezpečí

Zařízení je vybaveno dvěma systémy, které se starají o maximální bezpečí pro řidiče. Systém LDWS spuštěním alarmu upozorňuje na nekontrolované vymezení z jízdního pruhu. Systém FCWS zase analyzuje dráhu vozidla, vzdálenost od auta před vámi a vzdálenost, která je potřebná pro bezpečné dobrzdění. Tím varuje řidiče před rizikem srážky.

Vzdálené monitorování vozidla

Mobilní aplikace Car Keeper umožňuje sledování vašeho vozidla, ať už se nacházíte kdekoli. V případě nehody vám pošle fotku a krátké video do vašeho mobilu. Rovněž upozorní zasláním informace v případě nastartování vozidla nebo zaznamenání otřesu u zaparkovaného vozidla. Možné je i zaznamenání a prohlížení trasy vozidla na mapě a jeho aktuální pohyb v reálném čase. 

Vlastnosti

 • GPS navigace
 • Autokamera - přední Full HD kamera s úhlem záběru 140° a zadní HD kamera s úhlem záběru 120°
 • Funkce ADAS pro zvýšení bezpečnosti řidiče
 • Parkovací režim
 • FM Transmiter - vysílač
 • Multimediální přehrávač
 • Podpora Wi-Fi a 4G připojení
 • Obsah balení - Carneo Combo A9600, zadní kamera, GPS anténa, napájecí kabel a uživatelská příručka

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Bluetooth Ano
Úhlopříčka 6.88 "
Kompat.paměť.karty micro SDHC
Interní paměť Ano
Voděodolný Ne
TMC Ne
TIR mód Ano
Smart notifikace Ano
Alarm rychlost./bezp.kamery Ano
Asist.řazení do jízd.pruhů Ano
MP3 přehrávač Ano
Podpora pro Geocaching Ne

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Carneo Combo A9600 s magnetickým držákem + zadní kamera šedá

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

David

17. 7. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoLukáš

12. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Multifunkčnost
 • Display
 • Ovládání
 • Aktualizace, jen Android 8.1

Zatím spokojenost, funkční, do auta super na delší cesty